Weekend express (Викенд экспресс), ООО Турагенство

отзывов пока нет
Написать отзыв
Это ваша компания?
+380 (352) 525113 Дирекция
+380 (97) 967-79-96 — Дирекция
http://71396.ua.all.biz
Украина,Тернопольская область, Тернополь,ул. Черновола, 1-А, офис 304 Тернопольская область, Тернополь г., Украина
Ошибка в описании?
Weekend express (Викенд экспресс), ООО Турагенство
+380 (352) 525113
Украина,Тернопольская область, Тернополь,ул. Черновола, 1-А, офис 304, Тернополь

Отзывы о Weekend express (Викенд экспресс), ООО Турагенство

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Weekend express (Викенд экспресс), ООО Турагенство. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв .

Для этой компании еще никто не добавлял фото
Добавить фото
О компании
Мы предлагаем:
- авиа туры на морские побережья Египта, Турции и Греции.
- доступная экзотика Таиланд, Шри-Ланка, Мальдиві
- горнолыжные туры в Финляндию, Польшу, Болгарию, Словакию, Италию, Францию, Швейцарию и Австрию
- экскурсионные автобусные туры Европой и туры в выходной день
- туры на концерты, фестивали и спортивные события в Европе
-ТУРЫ НА НОВОЙ ГОД И РОЖДЕСТВО!
- ПАЛОМНИЧЕСКИЕ ТУРЫ
- визовая поддержка
Товары и услуги
- Отдых на море,
- Туры на концерты фестивали и спортивные события в Европе,
- Шрі Ланка,
- Туры выходного дня,
- Туры за мехами в Грецию.
Оставьте отзыв первым
+380 (67) 736-43-84
Адрес не указан.
Ви хочете, щоб Ваш відпочинок був незабутнім? Ви хочете максимально хорошу пропозицію для Вас за оптимальною ціною? Ви любите, коли до Вас уважні та доброзичливі? Саме таке ставлення Ви зустрінете у туристичній агенції "ГУЛІВЕР ТУР" м. Тернопіль. Ви обираєте туристичні фірми Тернополя? Колектив туристичної агенції "ГУЛІВЕР ТУР" завжди допоможе підібрати для Вас та Вашої сім'ї такий відпочинок, про який Ви давно мріяли. Туристична агенція "ГУЛІВЕР-ТУР" надає туристичні послуги, співпрацюючи з ведучими туроператорами: "Tez Tour", "Turtess", "Pegas Touristik", "Coral Travel", "Аккорд-тур", "МІСТ-Тур" і іншими. Купуючи тур у нас, Ви завжди можете бути впевненими в якості туристичних послуг. Це пояснюється дуже просто - ми працюємо "для клієнта", для того , щоб він повернувся до нас знову..... Народна мудрість: "Подорожування - це не просто переміщення в просторі , а це стан душі! Ціль подорожі - відкрити інші країни, отримати безліч позитивних емоцій , надзвичайних видовищ , подивитись на інше життя , але несподівано ми розумієм, що головне відкриття – це ми самі. Так у подорожуванні ми відкриваєм себе....." Увага! Наша нова адреса: м. Тернопіль, вул. Б. Хмельницького 23, офіс 8.
Оставьте отзыв первым
+380 (98) 230-70-98
вул. Гоголя 5, Тернополь, 46001, Украина, Тернополь
Навчальний центр «Алім» - 46001, Тернопіль, вул. Гоголя 5, офіс 1. Тел. 380 (352) 42-00-40 Середня та вища освіта закордоном, мовні школи у країнах Європи та США, мовні табори закордоном, курси іноземних мов для різних вікових груп та за різними напрямками, усні та письмові переклади за доступними цінами, апостиль. В нашому навчальному центрі ви можете обрати наступні курси: * Англійської мова для різних вікових груп та за різним призначенням. * Спеціалізована англійська мова за фаховим спрямуванням. * Польська мова для поступлення у вуз та розмовна польська мова. * Українська та російська мови для іноземців. Також наш навчальний центр пропонує: навчання у школах та вузах
Оставьте отзыв первым
+380 (352) 423903
Украина,Тернопольская область, Тернополь,42390, Б-р Шевченка 29/1, Тернополь
Отдых на море, отдых в Карпатах, открытие шенгенских виз,
Оставьте отзыв первым
+380 (352) 423183
Украина,Тернопольская область, Тернополь,46000, ул. Замкова, 14, каб. 234, Тернополь
Туроператор ОКРАЙНА организация путешествий по Украине: ·Отдых в Карпатах ·Туры выходного дня ·Групповые туры ·Корпоративное обслуживание ·VIPобслуживание ·Еженедельные туры ·Водныйтуризм · Детские туры организация туров по Европе: .Групповые туры .Индивидуальные туры · Детские туры ·SPA-курорты ·VIP обслуживание ·Корпоративное обслуживание ·Экзотический отдых ·Отдых на островах ·Романтические путешествия ·Молодежный отдых ·Морскиеи речныекруизы ·Туры выходного дня
Оставьте отзыв первым
+380 (66) 787-69-44
Украина,Тернопольская область, Тернополь,вул.Руська 17,офіс 1-А, Тернополь
Інформаційно-консультаційні послуги Перелік товарів / послуг VIP-туризм Бізнес тури Відпочинок / тури Єгипет (зима) Відпочинок / тури Єгипет (літо) Відпочинок / тури Болгарія (літо) Відпочинок / тури Туреччина (зима) Відпочинок / тури Туреччина (літо) Відпочинок / тури Хорватія (літо) Відпочинок / тури Чорногорія (літо) Відпочинок / тури для молодят Відпочинок / тури концерти у Європі Відпочинок Азовське море Відпочинок Карпати (зима). Відпочинок Карпати (літо). Відпочинок Крим (літо). Відпочинок за кордоном. Відпочинок на Чорноморському узбережжі, Україна. Візова підтримка. Весільні подорожі. Горящі путівки, тури Дитячий відпочинок. Екзотичні тури. Екскурсії. Екскурсії по Тернопільській області (печери, замки, водоспади) Екскурсійні тури по Європі. Оздоровчі тури. Паломницькі тури. Сплави по Дністру. Туристичні послуги. Дитячі табори.Авіаквитки .Раннє бронювання літнього відпочинку.
Оставьте отзыв первым
+380 (67) 149-17-23
Ст. Бандери, Тернополь, 48403, Украина, Тернополь
Дешево, швидко, якісно. Надаємо послуги щодо оформлення документів та виїзд за кордон. (Італія, Англія, Іспанія, Франція, Голандія, Нідерланди, Португалія, Польща, Фінляндія, Кіпр, Мальта та ін. ) Без передоплати. Звертайтесь за телефонами. (0661146628, або 0671491723) Олександр.

Кратко об организации

Фирма Weekend express (Викенд экспресс), ООО Турагенство из Тернополя предоставляет заказчикам услуги и товары в направлении Международные пассажирские перевозки. Находится по адресу Украина,Тернопольская область, Тернополь,ул. Черновола, 1-А, офис 304 в Тернополе. Связаться с контактным лицом организации Weekend express (Викенд экспресс), ООО Турагенство по интересующим Вас вопросам вы можете через сайт http://71396.ua.all.biz, с помощью телефонов +380 (352) 525113, +380 (97) 9677996.