Гоздо,ЧП

Редактировать данные компании Гоздо,ЧПНашли ошибку? Вход для представителя Гоздо,ЧПЭто ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Закарпатская область, Тячев г., Украина,Закарпатская область, Тячев,90500, Ул. Советская, д. 30
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (67) 9422122
  -
  Дирекция
 • Сайты
  Официальный сайт Гоздо,ЧП http://123776.ua.all.biz
 • Описание

  МПП «ГОЗДО» виготовляє якісні дерев'яні будинки вже протягом 10 років. За цей час фірма здобула необхідний досвід в даній галузі, який дає нам можливість кваліфіковано та якісно задовільняти любі потреби наших клієнтів, що стосуються будівництва і оздоблення дерев'яних будинків, саун та інших дерев'яних конструкцій. Експорт нашої продукції до країн Євросоюзу підтверджує значимість і репутацію нашої фірми.

  Фірми береться будувати з дерева споруди очинаючи від котеджів і житлових будинків до маломісних готелів і ресторанів за власними проектами або проектами клієнта. Діяльність підприємства базується на індивідуальному підході до кожного клієнта, що дає можливість якісно втілити в життя всі його бажання і очікування.

  Переробка деревини для виготовлення будинків здійснюється нами за допомогою власного сучасного устаткування і обладнання. Виробництво проходить повний цикл від обробки круглого лісу до попереднього монтажу безпосередньо на виробництві, що дає можливість раціонально використовувати сировину та якісно виконувати монтаж, витрачаючи мінімум часу під час подальшого зведення будинкуна майданчику клієнта.

  Хоча переваги деревини перед цеглою є загальновідомими фактами, все ж дозволимо собі в стислій формі ще раз нагадати про них. У порівнянні з іншими будівельними матеріалами деревина являє собою беззаперечно чистий природний матеріал, що не виділяє шкідливих речовин та не накопичує в собі електростатичний потенціал. Стіни з масивного брусу утворюють своєрідний природний фільтр і кондиціонер. Завдяки своїм унікальним властивостям деревина очищує повітря, поглинає та віддає тепло і вологу, завдяки чому забезпечує в приміщенні тепло взимку та приємну прохолоду влітку.

  Потрібно підкреслити і естетику дерев'яних будинків. Адже природна довершеність деревини з її неповторним малюнком забезпечує досконалість вигляду будівлі та його внутрішньому інтер'єру. Приміщення такої будівлі наповнені ароматом, а теплий сонячний колір створює в будинку неповторну атмосферу, що найкращим чином впливає на наш настрій, самопочуття та забезпечує повноцінний відпочинок.


 • Товары и услуги
  - Продажа бруса в Украине,
  - Деревянные беседки Украина,
  - Производство деревянных домов из оцилиндрованного бревна распиловка дерева,
  - Дачные дома деревянные Украина,
  - Дома из оцилиндрованного бревна,
  - Дома брусовые купить в Украине,
  - Брус купить в Украине,
  - Сосновый брус Украина,
  - Изготовление и установка деревянных домов саун бань,
  - Обрезной брус Закарпатская область.
 • Кратко об организации
  Фирма Гоздо,ЧП из Тячева предоставляет заказчикам товары и услуги в направлении Агентства недвижимости.
  Компанию можно найти по адресу Украина,Закарпатская область, Тячев,90500, Ул. Советская, д. 30 в Тячеве.
  Связаться с представителем организации Гоздо,ЧП по интересующим Вас вопросам вы можете по телефону +380 (67) 9422122, на сайте http://123776.ua.all.biz.
Распечатать Редактировать данные компании Гоздо,ЧПНашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Закарпатская область, Тячев г., Украина,Закарпатская область, Тячев,90500, Ул. Советская, д. 30. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о Гоздо,ЧП

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Гоздо,ЧП. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации Гоздо,ЧП

QR-код с контактной информацией организации Гоздо,ЧП
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании Гоздо,ЧП, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.