Александр, ЧП

отзывов пока нет
Написать отзыв
Это ваша компания?
+380 (4744) 32095 Дирекция
+380 (93) 111-10-15 — Отдел сбыта
http://89894.ua.all.biz
Украина,Черкасская область, Умань,20300, ул. Кулика, 15а Черкасская область, Умань г., Украина
Ошибка в описании?
Александр, ЧП
+380 (4744) 32095
Украина,Черкасская область, Умань,20300, ул. Кулика, 15а, Умань

Отзывы о Александр, ЧП

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Александр, ЧП. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв .

Для этой компании еще никто не добавлял фото
Добавить фото
О компании
Продаю саженцы вечнозеленых кустарников самшита разных размеров. Опт и розница. Цена договорная.
Товары и услуги
- самшит,
- Деревья декоративные,
- Саженцы декоративных деревьев,
- Самшит,
- Кустарники декоративные в Украине Купить Цена Вечнозеленые кустарники самшит,
- Саженцы реликтовых деревьев.
Оставьте отзыв первым
+380 (96) 517-73-76
Украина,Черкасская область, Умань,ул. Парижской Комуны, 2/38, Умань
Юніформ-Агрі на ринку молочного тваринництва вже понад 24 роки. Головний офіс компанії знаходиться у Нідерландах, по сусідству з самими високопродуктивними стадами молочної худоби в світі. Наші фахівці створюють краще програмне забезпечення, яке тільки можна знайти, використовуючи багаторічний досвід і знання. Компанія Юніформ-Агрі також відома завдяки плідній співпраці з іншими компаніями, що працюють в молочному тваринництві. Нещодавно компанія відсвяткувала 10-ту річницю співпраці з виробниками доїльного обладнання ДеЛаваль, ВестфаліяСердж, Боуматік та ін (Delaval, WestfaliaSurge, Boumatic). Беручи до уваги досвід співпраці у Європі з організаціями ідентифікації та лабораторіями, що проводять аналіз молока, зараз в Україні почала налагоджуватись подібна співпраця, що в найближчому майбутньому надасть можливість обміну даними між лабораторією, Агентством ідентифікації та реєстрації тварин і безпосередньо фермою. А саме, такі показники аналізу молока як: жирність, вміст білку, соматичних клітин, мочевини будуть надсилатись автоматично безпосередньо в програму на господарстві. Ця опція дасть можливість точно аналізувати ситуацію на господарстві щодо годівлі та маститу. Щодо Агентства ідентифікації та реєстрації тварин-то на даний час Юніформ-Агрі створює модуль, що дозволить автоматично відсилати із ферми дані про реєстрацію нової тварини чи переміщення. Даний модуль значно полегшить адміністративну роботу на фермі, та відмінить подвійне введення інформації. Кожен день більше 6 000 незалежних фермерів використовують програмне забезпечення Юніформ-Агрі, створене на базі Windows. Юніформ-Агрі працює на внутрішніх ринках у Нідерландах, Великобританії, Данії, Бельгії, Німечині, Італії, Іспанії, Росії, України та інших країнах, де має свої офіси продажів і надає сервісне обслуговування.
Оставьте отзыв первым
+380 (97) 070-32-71
Украина,Черкасская область, Умань,20300 Умань, Умань
Комбикорм Торговой марки "Хлебная гавань"
Оставьте отзыв первым
+380 (96) 537-54-06
Интернациональная, Умань, 20300, Украина, Умань
Саженцы малины. Горшечные саженцы и свежевыкопаные. Рассада клубники frigo
Оставьте отзыв первым
+380 (67) 563-17-40
ул. Большевитская, 1, 6 этаж, Умань, Украина, Умань
ПП "Фенікс Агро" пропонує господарствам широкий вибір концентрованих кормів для тваринництва. Ми пропонуємо купити оптом в Україні наступний перелік продукції : Шрот, макуха соняшнику Шрот, макуха сої Дробина пивна Жом гранульований буряковий Кукурудза фуражна Пшениця фуражна Ячмінь фуражний Сода харчова (натрій двовуглекислий, бікарбонат натрію) в мішках Сіль брикетована. Сіль кормова розсип (у мішках по 50 кг) Ви отримаєте найякіснішу продукцію в будь-яких об'ємах і в найкоротші терміни.У активі організації кваліфіковані працівники і тісний контакт із заводами-виробниками. Працюючи з нами ви отримаєте надійного і довгострокового партнера, збалансуєте раціон білками і підвищите рентабельність тваринництва. Займаємося реалізацією шроту соняшникового і соєвого, макухи соняшникової і соєвої, пивної дробини сухої, жому (гранула, розсип) бурякового. Закуповуємо та реалізуємо фураж пшениці, кукурудзи, ячменю.
Оставьте отзыв первым
+380 (96) 976-40-30
Украина,Черкасская область, Умань,ул. Ленина 256, Умань
Чеснок семенной Любаша.
Оставьте отзыв первым
+380 (98) 395-07-14
Украина,Черкасская область, Умань,ул. Горького, Умань
Продажа самшита, туи, винограда Вичи, укорененные черенки самшита, туи. Пластиковые контейнеры для растений.

Кратко об организации

Организация Александр, ЧП из Умани может предложить покупателям услуги и товары в рубрике Сельскохозяйственное производство. Фирму можно найти по адресу Украина,Черкасская область, Умань,20300, ул. Кулика, 15а в Умани. Связаться с контактным лицом фирмы Александр, ЧП, чтобы получить ответ на Ваш вопрос, вы можете через сайт http://89894.ua.all.biz, с помощью телефонов +380 (4744) 32095, +380 (93) 1111015.