Шпортенко, ЧП

отзывов пока нет
Написать отзыв
Это ваша компания?
+380 (67) 508-20-62 Дирекция
+380 (4744) 48463 — Дирекция
http://136163.ua.all.biz
Украина,Черкасская область, Умань,м. Умань Черкасская область, Умань г., Украина
Ошибка в описании?
Шпортенко, ЧП
+380 (67) 508-20-62
Украина,Черкасская область, Умань,м. Умань, Умань

Отзывы о Шпортенко, ЧП

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Шпортенко, ЧП. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв .

Для этой компании еще никто не добавлял фото
Добавить фото
О компании
Реализация в неограниченном количестве семян подсолнечника и кукурузы всемирно известной фирмы Caussade Semences.
Товары и услуги
- Семена кукурузы и подсолнечника CaussadeSemences (Франция) Codisem (франция) Monsanto Company / Монса?нто,
- Материал посадочный: кукуруза подсолнечник.,
- Кукуруза семена гибридов: ДКС-2960 ДКС-3511 Йоги КС / Yogi CS Мастри КС / Mastri CS Скафор / Skafor.,
- Семена подсолнечника сорт Робия КС / Robiy CS продажа по всей Украине.,
- Семена Подсолнечника Посевной материал.,
- Семена кукурузы сорт ДКС-2960,
- Семена Подсолнечника гибриды Кодизол КЛ (Kodizol KL) Робия КС (Robiy CS) Флоренция КС (Florence CS) Фушия КЛ (Fuschia KL) от Codisem (Кодисем) франция.,
- Высококачественный посевной материал,
- Семена зерновых культур посевной материал от Monsanto Company / Монсанто продажа Умань Украина.,
- Подсолнечник гибрид Белинда / Belinda от Caussade Semences (Коссад семанс).
Оставьте отзыв первым
+380 (67) 735-81-87
Украина,Черкасская область, Умань,Советская 2, Умань
Продажа посевного материала подсолнечника и кукурузы отечественных и зарубежных производителей
Оставьте отзыв первым
+380 (66) 343-62-64
Украина,Черкасская область, Умань,г.умань, Умань
Выращивание грибов вешенки.
Оставьте отзыв первым
+380 (96) 517-73-76
Украина,Черкасская область, Умань,ул. Парижской Комуны, 2/38, Умань
Юніформ-Агрі на ринку молочного тваринництва вже понад 24 роки. Головний офіс компанії знаходиться у Нідерландах, по сусідству з самими високопродуктивними стадами молочної худоби в світі. Наші фахівці створюють краще програмне забезпечення, яке тільки можна знайти, використовуючи багаторічний досвід і знання. Компанія Юніформ-Агрі також відома завдяки плідній співпраці з іншими компаніями, що працюють в молочному тваринництві. Нещодавно компанія відсвяткувала 10-ту річницю співпраці з виробниками доїльного обладнання ДеЛаваль, ВестфаліяСердж, Боуматік та ін (Delaval, WestfaliaSurge, Boumatic). Беручи до уваги досвід співпраці у Європі з організаціями ідентифікації та лабораторіями, що проводять аналіз молока, зараз в Україні почала налагоджуватись подібна співпраця, що в найближчому майбутньому надасть можливість обміну даними між лабораторією, Агентством ідентифікації та реєстрації тварин і безпосередньо фермою. А саме, такі показники аналізу молока як: жирність, вміст білку, соматичних клітин, мочевини будуть надсилатись автоматично безпосередньо в програму на господарстві. Ця опція дасть можливість точно аналізувати ситуацію на господарстві щодо годівлі та маститу. Щодо Агентства ідентифікації та реєстрації тварин-то на даний час Юніформ-Агрі створює модуль, що дозволить автоматично відсилати із ферми дані про реєстрацію нової тварини чи переміщення. Даний модуль значно полегшить адміністративну роботу на фермі, та відмінить подвійне введення інформації. Кожен день більше 6 000 незалежних фермерів використовують програмне забезпечення Юніформ-Агрі, створене на базі Windows. Юніформ-Агрі працює на внутрішніх ринках у Нідерландах, Великобританії, Данії, Бельгії, Німечині, Італії, Іспанії, Росії, України та інших країнах, де має свої офіси продажів і надає сервісне обслуговування.
Оставьте отзыв первым
+380 (97) 070-32-71
Украина,Черкасская область, Умань,20300 Умань, Умань
Комбикорм Торговой марки "Хлебная гавань"
Оставьте отзыв первым
+380 (96) 537-54-06
Интернациональная, Умань, 20300, Украина, Умань
Саженцы малины. Горшечные саженцы и свежевыкопаные. Рассада клубники frigo
Оставьте отзыв первым
+380 (67) 563-17-40
ул. Большевитская, 1, 6 этаж, Умань, Украина, Умань
ПП "Фенікс Агро" пропонує господарствам широкий вибір концентрованих кормів для тваринництва. Ми пропонуємо купити оптом в Україні наступний перелік продукції : Шрот, макуха соняшнику Шрот, макуха сої Дробина пивна Жом гранульований буряковий Кукурудза фуражна Пшениця фуражна Ячмінь фуражний Сода харчова (натрій двовуглекислий, бікарбонат натрію) в мішках Сіль брикетована. Сіль кормова розсип (у мішках по 50 кг) Ви отримаєте найякіснішу продукцію в будь-яких об'ємах і в найкоротші терміни.У активі організації кваліфіковані працівники і тісний контакт із заводами-виробниками. Працюючи з нами ви отримаєте надійного і довгострокового партнера, збалансуєте раціон білками і підвищите рентабельність тваринництва. Займаємося реалізацією шроту соняшникового і соєвого, макухи соняшникової і соєвої, пивної дробини сухої, жому (гранула, розсип) бурякового. Закуповуємо та реалізуємо фураж пшениці, кукурудзи, ячменю.

Кратко об организации

Компания Шпортенко, ЧП из Умани предлагает клиентам товары и услуги в сфере деятельности Сельскохозяйственное производство. Располагается по адресу Украина,Черкасская область, Умань,м. Умань в Умани. Связаться с представителем компании Шпортенко, ЧП по всем вопросам вы можете при помощи телефонов +380 (67) 5082062, +380 (4744) 48463, на официальном сайте http://136163.ua.all.biz.