Юниформ агри (Украинский офис), Представительство

отзывов пока нет
Написать отзыв
Это ваша компания?
+380 (96) 517-73-76 Дирекция
12020.ua.all.biz
Украина,Черкасская область, Умань,ул. Парижской Комуны, 2/38 Черкасская область, Умань г., Украина
Ошибка в описании?
Юниформ агри (Украинский офис), Представительство
+380 (96) 517-73-76
Украина,Черкасская область, Умань,ул. Парижской Комуны, 2/38, Умань

Отзывы о Юниформ агри (Украинский офис), Представительство

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Юниформ агри (Украинский офис), Представительство. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв .

Для этой компании еще никто не добавлял фото
Добавить фото
О компании
Юніформ-Агрі на ринку молочного тваринництва вже понад 24 роки. Головний офіс компанії знаходиться у Нідерландах, по сусідству з самими високопродуктивними стадами молочної худоби в світі. Наші фахівці створюють краще програмне забезпечення, яке тільки можна знайти, використовуючи багаторічний досвід і знання. Компанія Юніформ-Агрі також відома завдяки плідній співпраці з іншими компаніями, що працюють в молочному тваринництві.
Нещодавно компанія відсвяткувала 10-ту річницю співпраці з виробниками доїльного обладнання ДеЛаваль, ВестфаліяСердж, Боуматік та ін (Delaval, WestfaliaSurge, Boumatic).
Беручи до уваги досвід співпраці у Європі з організаціями ідентифікації та лабораторіями, що проводять аналіз молока, зараз в Україні почала налагоджуватись подібна співпраця, що в найближчому майбутньому надасть можливість обміну даними між лабораторією, Агентством ідентифікації та реєстрації тварин і безпосередньо фермою. А саме, такі показники аналізу молока як: жирність, вміст білку, соматичних клітин, мочевини будуть надсилатись автоматично безпосередньо в програму на господарстві. Ця опція дасть можливість точно аналізувати ситуацію на господарстві щодо годівлі та маститу.
Щодо Агентства ідентифікації та реєстрації тварин-то на даний час Юніформ-Агрі створює модуль, що дозволить автоматично відсилати із ферми дані про реєстрацію нової тварини чи переміщення. Даний модуль значно полегшить адміністративну роботу на фермі, та відмінить подвійне введення інформації.
Кожен день більше 6 000 незалежних фермерів використовують програмне забезпечення Юніформ-Агрі, створене на базі Windows.
Юніформ-Агрі працює на внутрішніх ринках у Нідерландах, Великобританії, Данії, Бельгії, Німечині, Італії, Іспанії, Росії, України та інших країнах, де має свої офіси продажів і надає сервісне обслуговування.
Товары и услуги
- Электронные системы ухода за стадом коров.
Оставьте отзыв первым
+380 (66) 736-87-21
Украина,Черкасская область, Умань,ул, В.Интернационалистов, 18, Умань
Оставьте отзыв первым
+380 (96) 914-39-88
Украина,Черкасская область, Умань,ул. Интернациональная, 10, Умань
Оставьте отзыв первым
+380 (67) 240-24-18
Украина,Черкасская область, Умань,Большевицкая 1, Умань
Оставьте отзыв первым
+380 (4744) 94543
Украина,Черкасская область, Умань,ул.Октябрьская, 1, Умань
Оставьте отзыв первым
+380 (67) 656-28-23
Украина,Черкасская область, Умань,ул.Чапаева,52, Умань
Оставьте отзыв первым
+380 (68) 132-31-29
Умань, Умань, Украина, Умань

Кратко об организации

Компания Юниформ агри (Украинский офис), Представительство из Умани предлагает клиентам услуги и товары в сфере деятельности Сельскохозяйственное производство. Организацию можно найти по адресу Украина,Черкасская область, Умань,ул. Парижской Комуны, 2/38 в Умани. Связаться с контактным лицом компании Юниформ агри (Украинский офис), Представительство по всем вопросам вы можете через сайт 12020.ua.all.biz, с помощью телефона +380 (96) 5177376.