Будівельна компанія "Gazda"

Редактировать данные компании Будівельна компанія Нашли ошибку? Вход для представителя Будівельна компанія Это ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Закарпатская область, Ужгород г., ул. Швабська 25, Ужгород, 88018, Україна
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (99) 721-86-00
  +380 (98) 230-87-00
  +380 (312) 67-27-37
 • Сайты
  Официальный сайт Будівельна компанія http://www.gazda.in.ua
 • E-mail
 • Описание
  • Проектування
  • Будівництво
  • Продаж нерухомості

  В умовах переходу України до ринкової економіки, стрімкий розвиток будівельної галузі промисловості створює поштовх для розвитку конкуренції, тим самим стимулюючи будівельні компанії покращувати якість послуг, чітко дотримуватися прийнятих зобов'язань, постійно вдосконалювати методику індивідуального підходу до клієнтів, шукати нові, нестандартні рішення, впроваджувати нові технології, використовувати якісні матеріали.


  Компанія «Gazda» працює на ринку вже понад п'ять років. Від моменту свого створення фірма змінилася, перетворившись з невеликого підприємства у багатопрофільну компанію. Сьогодні «Gazda» – це понад 100 кваліфікованих працівників, команда згуртованих спільною ідеєю спеціалістів, які забезпечують якісну реалізацію планів та проектів підприємства.


  Одним із пріоритетних завдань компанії є зведення споруд житлово-офісного призначення в м.Ужгород. Сьогодні компанія може запропонувати для своїх клієнтів квартири покращеного планування як у центральному, так і в інших районах міста. А також оренду торгівельних та офісних приміщень


  Налагоджена співпраця з провідними архітекторами та проектними організаціями України, висока якість робіт дає можливість успішно конкурувати на ринку будівництва. Об’єкти, зведені фірмою за цей час, стали гідною окрасою обласного центру. Їх вирізняють сучасні архітектурно-просторові рішення та технології, функціональність та естетичність. Застосування у будівництві сучасної монолітно-каркасної технології дозволяє значно прискорити темпи будівництва висотних будинків, підвищити їх надійність і вирішити найскладніші архітектурно-містобудівельні завдання. Дана технологія надає можливість мінімізувати площу несучих елементів квартир, що дозволить майбутнім мешканцям будинку замовити індивідуальне планування своєї квартири на етапі будівництва, а також в подальшому здійснювати перепланування.


  В майбутньому, компанія «Gazda» передбачає збільшення обсягів будівництва житла, розширення географії виконання робіт та подальше впровадження практичних новітніх високоякісних технологій, що створюють нову якість життя та комфорт для власників житла.


 • Товары и услуги
  - Продається 2-х кімнатна квартира 60 м2, Ужгород,
  - Продається 2-х кімнатна квартира 56 м2,,
  - Продається 2-х кімнатна квартира 59 м2,,
  - Продається 3-х кімнатна дворівнева квартира 114 м2, (Міцкевича, Бестужева),
  - Продається 3-х кімнатна дворівнева квартира 130 м2,,
  - Продається 3-х кімнатна дворівнева квартира 125 м2,,
  - Продається 3-х кімнатна квартира 91 м2,,
  - Продається 3-х кімнатна дворівнева квартира 113 м2,,
  - Продається 3-х кімнатна дворівнева квартира 124 м2,,
  - Продається 2-х кімнатна квартира 64 м2,.
 • Кратко об организации
  Организация Будівельна компанія "Gazda" из Ужгорода может предложить покупателям товары и услуги в рубрике Юридические услуги.
  Расположена по адресу ул. Швабська 25, Ужгород, 88018, Україна в Ужгороде.
  Связаться с представителем фирмы Будівельна компанія "Gazda", чтобы получить ответ на Ваш вопрос, вы можете по электронной почте gazda.st@gmail.com, при помощи телефонов +380 (99) 721-86-00, +380 (98) 230-87-00, +380 (312) 67-27-37, на официальном сайте http://www.gazda.in.ua.
 •   Задать вопрос представителю организации
Распечатать Редактировать данные компании Будівельна компанія Нашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Закарпатская область, Ужгород г., ул. Швабська 25, Ужгород, 88018, Україна. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о Будівельна компанія "Gazda"

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Будівельна компанія "Gazda". Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

Новости компании

5сентябрь
2012

Дизайн квартири у новому будинку!

Компанією відкрито відділ дизайну! Відтепер, після здачі будинку в експлуатацію, ми самі виконуємо оздоблювальні роботи під супроводом сучасних дизайнерів.

 
1сентябрь
2012

Будівництво випереджає графік!

Станом на 01.

 
16август
2012

Дозвіл є!

Проблема з незаконним будівництвом, розкраданням прибудинкової землі в Ужгороді вже стала хронічною – скаржаться ужгородці.

 
25май
2012

Будівництво житлового комплексу!

У затишному куточку Ужгорода розпочинається будівництво житлового комплексу.

 
Распечатать

QR-код с контактной информацией организации Будівельна компанія "Gazda"

QR-код с контактной информацией организации Будівельна компанія
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании Будівельна компанія "Gazda", и добавить их в адресную книгу вашего устройства.
Закрыть Комментарий
8 + 7 =