ЧП Світ паркету

Редактировать данные компании ЧП Світ паркетуНашли ошибку? Вход для представителя ЧП Світ паркетуЭто ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Закарпатская область, Ужгород г., вул. Л.Толстого, 33, Ужгород, Украина
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (99) 229-05-84
 • Сайты
  Официальный сайт ЧП Світ паркету http://svitparketu.uaprom.net
 • Описание


  Компанія «Світ паркету» вже понад 10 років є одним з лідерів продажу паркету, паркетної дошки та паркетної хімії в Україні. Основою успіху компанії є широкий асортимент продукції, європейська якість, помірні ціни, кваліфікований персонал, який виконує за бажанням весь цикл паркетних робіт.
  «Світ паркету» є представником таких підприємств-виробників, як Baltic Floor (Польша) та Stauf (Німеччина), також широко представлена продукція українських, німецьких, бельгійських, іспанських та італійських виробників.
  Основною місією компанії є прагнення донести тепло в Ваш дім за допомогою красивої та якісно виконаної підлоги. У мережі паркетних салонів представлено традиційний штучний паркет (близько 150 найменувань), художній паркет, палацовий паркет, паркетну дошку, масивний паркет, ламінований паркет, паркетну хімію та оздоблення. Окрім того, Ви маєте змогу придбати плінтус українських та європейських виробників, який додасть логічної довершеності інтер’єру.
  Ключовою перевагою компанії «Світ паркету» є майстер-група, яка допоможе на основі Ваших побажань здійснити правильний вибір покриття для підлоги та майстерно встановити його. Комплекс виконуваних робіт включає монтаж та демонтаж усіх видів покриття, підготовка основи (шліфовка, фрезеровка та нівеліровка стяжки, нанесення гідроізоляції), лакування, тонування, роботи по обробці матеріалу та додаткові послуги (доставка товару). Ми гарантуємо якість продукції та виконання робіт.
  «Світ паркету» - це мережа магазинів по Україні, яка для заохочення клієнтів постійно проводить акційну політику.
  Ми сподіваємось, що Ви будете задоволенні якістю, асортиментом та ціною товарів та послуг, що надає компанія «Світ паркету». • Товары и услуги
  - Лаки для паркета, системи тонування дерева,
  - Масла (покрытие пола маслом), масло-воски и морилки п.
 • Кратко об организации
  Организация ЧП Світ паркету из Ужгорода может предложить покупателям услуги и товары в рубрике Стройматериалы.
  Фирму можно найти по адресу вул. Л.Толстого, 33, Ужгород, Украина в Ужгороде.
  Связаться с контактным лицом фирмы ЧП Світ паркету, чтобы получить ответ на Ваш вопрос, вы можете через сайт http://svitparketu.uaprom.net, с помощью телефона +380 (99) 229-05-84.
Распечатать Редактировать данные компании ЧП Світ паркетуНашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Закарпатская область, Ужгород г., вул. Л.Толстого, 33, Ужгород, Украина. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о ЧП Світ паркету

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании ЧП Світ паркету. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации ЧП Світ паркету

QR-код с контактной информацией организации ЧП Світ паркету
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании ЧП Світ паркету, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.