Глобал Эйр Компани, ООО

Редактировать данные компании Глобал Эйр Компани, ОООНашли ошибку? Вход для представителя Глобал Эйр Компани, ОООЭто ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Закарпатская область, Ужгород г., Украина,Закарпатская область, Ужгород,88000, ул. Собранецкая, 145, офис 300
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (312) 643954,0678118313,0673908334
  -
  Дирекция
 • Сайты
  Официальный сайт Глобал Эйр Компани, ООО http://112750.ua.all.biz
 • Описание
  ТОВ «ГлоБал Ейр Компані» - порівняно нова авіакомпанія сучасного авіаринку України. Компанія з'явилась на світ 03 квітня 2008 року і знайшла своє розташування в досить мальовничому куточку України, а саме в місті Ужгороді, що славиться не тільки своєю красою, але й наявністю значних природних ресурсів, що дають величезний поштовх для розвитку економіки на Закарпатті. Розташування області на межі таких країн, що ввійшли до складу Європейської економічної спільноти, як Словаччина, Угорщина та Румунія, виявляє значний потенціал для розвитку авіаційної галузі саме в цьому регіоні.
  Колектив авіакомпанії складається з досвідчених пілотів, інструкторів та інших спеціалістів, які проходять постійні навчання та підвищують рівень своєї кваліфікації. Працівники авіакомпанії «ГлоБал Ейр Компані» повсякденно ставлять перед собою низку завдань, вирішення яких сприятиме розвитку та визнанню авіакомпанії в Україні та за кордоном. Головною метою нашої компанії являється забезпечення безпеки польотів та авіаційної безпеки.
  Авіакомпанія володіє власним парком ПС Ан-2.
  Компанія «ГлоБал Ейр Компані» завжди відкрита для співробітництва. Найближчим часом планується тісна співпраця з Федерацією авіаційних видів спорту, десантування парашутистів в Західному регіоні України, проведення підготовки та тренувань пілотів-початківців на літаку Ан-2.
  Незважаючи на те, що період становлення компанії припав на момент світової кризи, авіакомпанія впевнено прямує до поставленої мети, а саме - до підняття іміджу авіаційної галузі Західного регіону шляхом надання якісних авіаційних послуг на ринку України.
 • Товары и услуги
  - Авиаперевозки грузов,
  - Фильтр для воды с обратным осмосом «Aquafilter» Shopure,
  - Фильтр для воды Aquafilter EXCITO,
  - Фильтр для воды с обратным осмосом Ecosoft RO 6-50-M,
  - Международные грузовые авиаперевозки,
  - Пассажирские авиаперевозки перевозки авиационные пассажирские,
  - Авиационные пассажирские перевозки авиационные грузовые перевозки внутренние и международные авиаперевозки.
 • Кратко об организации
  Фирма Глобал Эйр Компани, ООО из Ужгорода предоставляет заказчикам товары и услуги в направлении Перевозки грузов воздушным транспортом.
  Компанию можно найти по адресу Украина,Закарпатская область, Ужгород,88000, ул. Собранецкая, 145, офис 300 в Ужгороде.
  Связаться с представителем организации Глобал Эйр Компани, ООО по интересующим Вас вопросам вы можете по телефону +380 (312) 643954,0678118313,0673908334, на сайте http://112750.ua.all.biz.
Распечатать Редактировать данные компании Глобал Эйр Компани, ОООНашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Закарпатская область, Ужгород г., Украина,Закарпатская область, Ужгород,88000, ул. Собранецкая, 145, офис 300. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о Глобал Эйр Компани, ООО

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Глобал Эйр Компани, ООО. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации Глобал Эйр Компани, ООО

QR-код с контактной информацией организации Глобал Эйр Компани, ООО
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании Глобал Эйр Компани, ООО, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.