Лакран, ООО (Lacran)

отзывов пока нет
Написать отзыв
Это ваша компания?
+380 (95) 128-00-70 Дирекция
+380 (95) 138-17-65 — Дирекция
+380 (66) 530-95-18 — Отдел сбыта
+380 (99) 450-97-70 — Отдел снабжения
http://158578.ua.all.biz
Украина,Закарпатская область, Ужгород,88015, ул. Оноковская, 35а Закарпатская область, Ужгород г., Украина
Ошибка в описании?
Лакран, ООО (Lacran)
+380 (95) 128-00-70
Украина,Закарпатская область, Ужгород,88015, ул. Оноковская, 35а, Ужгород

Отзывы о Лакран, ООО (Lacran)

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Лакран, ООО (Lacran). Вы можете быть первым и оставить свой отзыв .

Для этой компании еще никто не добавлял фото
Добавить фото
О компании

LACRAN, ООО - установка систем видеонаблюдения, контроля и управления доступом, охранной сигнализации, систем контроля кассовых операций, является на сегодняшний день неотъемлемой частью обеспечения безопасности любого предприятия.

Видеонаблюдение является важнейшей системой обеспечения безопасности. Монтаж системы видеонаблюдения позволяет решать следующий круг задач:

Воровство и мошенничество;

Предотвращение вандализма;

Несанкционированное проникновение на контролируемую территорию;

Установление личности злоумышленника;

Осуществление управленческой функции над персоналом.

Товары и услуги
- Системы видеонаблюдения Видеонаблюдение Lacran (Лакран) ООО,
- Проектирование и монтаж систем видеонаблюдения,
- Видеокамеры систем охранного видеонаблюдения Бытовая техника,
- Обслуживание систем видеонаблюдения Монтаж обслуживание систем безопасности,
- Охранная сигнализация Безопасность и защита Ужгород Закарпатская область Украина,
- Проектирование разработка систем видеонаблюдения,
- Система контроля и управления Приборы и автоматика Ужгород Закарпатская область Украина,
- Проектирование и установка охранных систем Безопасность и защита Lacran Ужгород Закарпатская область Украина,
- Системы видеонаблюдения торговые Противокражные торговые системы Lacran (Лакран) ООО,
- Монтаж обслуживание систем безопасности Безопасность и защита Создание автоматизированных систем видеонаблюдения.
Оставьте отзыв первым
+380 (66) 428-25-39
проспект Свободы, 52, Ужгород, 88000, Украина, Ужгород
Приватне підприємство «Приватна охоронна агенція «УЖ» створена в 2010 році, як ліцензована приватна структура для вирішення питань щодо забезпечення захисту життя і здоров’я громадян, охорони майна власників, у тому числі при його транспортуванні , вирішення комплексних завдань забезпечення безпеки об’єктів , встановлення систем відео спостереження, контролю доступу та охоронної сигналізації. В основу ідеології компанії покладені професіоналізм, ефективну взаємодію з правоохоронними органами, оперативне вирішення поставлених завдань, гнучкий підхід до співпраці, а також використання новітніх світових технологічних розробок в області засобів охорони. На роботу в агенцію ми приймаємо на конкурсній основі, перевага надається тим , хто в минулому служив в підрозділах повітрянодесантних військ, морської піхоти, органах внутрішніх справ та інших спеціальних підрозділах. Обов’язковою умовою запрошення на роботу є спеціальна перевірка на відповідність до кваліфікаційних вимог, а при остаточному вирішенні питання про працевлаштування - початковий курс спеціальної, правової, технічної та фізичної підготовки, а також спеціальний курс дій в екстремальних умовах. На сьогоднішній день ПП « ПОА «УЖ» забезпечує охорону та безпеку об’єктів. Серед них заводи і фабрики, офіси, клуби та дискотеки, нотаріальні контори та навчальні заклади, а також багато інших об’єктів різних форм власності. Якісному виконанню охоронних послуг сприяють наявні в розпорядженні агенції матеріальні та технічні ресурси. Охоронна агенція „УЖ” займається наданням повного спектру охоронних послуг, які включають в себе технічну та фізичну охорону : – Виконує проектування, монтаж , поставку обладнання з підключенням на власний Пульт Централізованого нагляду (ПЦН). – Організовує та забезпечує фізичну охорону об’єктів різного ступеня складності, займається супроводження цінних вантажів, охороною фізичних осіб та забезпеченням охорони культурно – масових заходів. – Можливість нашої агенції правильно поєднувати фізичну та технічну охорону об’єктів дає можливість максимально убезпечити особисту власність громадян та підприємств. – Співробітники агенції під час виконання охоронних функції забезпечуються форменим одягом, варіант одягу узгоджується з Клієнтом, спеціальними засобами індивідуальної оборони, телефонним та радіозв’язком. – На випадок екстремальних ситуацій передбачено додатковий виїзд групи швидкого реагування (ГШР), за допомогою встановлення кнопки тривожної сигналізації на об’єктах охорони. – Спеціалісти нашої агенції розроблять концепцію та схеми охорони, які максимально забезпечать безпеку об’єкту різної складності. Год основания:2010Количество сотрудников:11-50 человекУставный капитал:10 тыс. USD - 50 тыс. USD
Оставьте отзыв первым
+380 (66) 092-11-35
Украина,Закарпатская область, Ужгород,ул. Проектная, 7, Ужгород
Охранная сигнализация, видеонаблюдение, установка домофонов

Кратко об организации

Фирма Лакран, ООО (Lacran) из Ужгорода предоставляет заказчикам услуги и товары в направлении Службы экстренного вызова. Находится по адресу Украина,Закарпатская область, Ужгород,88015, ул. Оноковская, 35а в Ужгороде. Связаться с контактным лицом организации Лакран, ООО (Lacran) по интересующим Вас вопросам вы можете через сайт http://158578.ua.all.biz, с помощью телефонов +380 (95) 1280070, +380 (95) 1381765, +380 (66) 5309518, +380 (99) 4509770.