Официальный импортер Tondach, Дахмаркет, ООО

Редактировать данные компании Официальный импортер Tondach, Дахмаркет, ОООНашли ошибку? Вход для представителя Официальный импортер Tondach, Дахмаркет, ОООЭто ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Закарпатская область, Ужгород г., Украина,Закарпатская область, Ужгород,ул.Щедрина 146
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (50) 3729333
  -
  Дирекция
 • Сайты
  Официальный сайт Официальный импортер Tondach, Дахмаркет, ООО http://www.tondach.biz
 • Описание
  Концерн TONDACH Gleinstätten, AG
  Філософія гранично проста: з покрівлею TONDACH® кожна людина має право отримати шматочок впевненості, справжньої природності, затишку та гарного самопочуття — на цілі покоління вперед. Фірмовий дах TONDACH® охороняє справжні цінності в житті людей.
  Девіз TONDACH®
  «Справжнє ніколи не замінити штучним» — так звучить девіз концерну TONDACH AG, що успадкував кращі традиції класичних форм і твердо дотримується правил класицизму, основними принципами якого були «наслідування природі», а також звернення до форм і образів античного мистецтва, як ідеального естетичного еталону. Історично склалося так, що в першу чергу саме дах визначає вигляд будь-якого будинку, адже крім функції захисту, йому відводиться ще одна дуже важлива роль — бути домінантою в архітектурному вигляді будинку. Керамічна черепиця — дивовижний матеріал, здатний прикрасити і додати «родзинку» будь-якій будівлі. Це елітний і престижний матеріал, естетична привабливість якого з плином часу залишається колишньою. Витонченість форми, колір і фактура керамічної черепиці, експлуатаційна надійність і неперевершена довговічність роблять її недосяжним зразком для наслідування. Народжена з землі, води і вогню, вона вже протягом багатьох століть дарувати затишок і комфорт всім тим, хто живе під дахом, виконаним з цього матеріалу.

  Керамічна черепиця — це екологічно чистий природний матеріал,що благотворно впливає на здоров'я людини. Рекордна довговічність (понад 100 років) гарантує надійні інвестиції в майбутнє. Висока морозостійкість дозволяє застосовувати керамічну черепицю в будь-яких кліматичних умовах. Вона пожежобезпечна, тобто не горить, на відміну від більшості покрівельних матеріалів. Надзвичайно стійка черепиця і до агресивних середовищ, а також до сонячної радіації, що забезпечує сталість кольору покрівельного покриття. Вона має високу шумоізоляцією і не накопичує небезпечну для здоров'я статичну напругу. Через низьку теплопровідність влітку під такою покрівлею прохолодно, а взимку тепло. Масивність матеріалу створює міцний і надійний захист від впливу зовнішніх чинників.


  Асортимент продукції концерну TONDACH AG широкий — 19 різних моделей черепиці та цікава кольорова гамма, дозволяють втілювати в життя вишукані та найсміливіші архітектурні рішення. Додамо до цього, що концерн TONDACH AG створив особливий вид глазурі «Амадеус». На відміну від класичної глазурі, «Амадеус» утворює більш тонкий шар, що робить черепицю доступнішою за ціною. При цьому привабливість та висока якість глазурі залишаються незмінними.


  Покрівельна система «TONDACH», крім рядової черепиці, включає в себе різні добірні елементи


 • Товары и услуги
  - Черепица Медитеран,
  - Универсальное чердачное (слуховое) окно металлическое,
  - Керамическая черепица. Купить керамическую черепицу,
  - Вентиляционная сетка окантовки универсальная с гребнем,
  - Черепица керамическая Tondach,
  - Керамическая композитная черепица,
  - Керамическая черепица Ужгород,
  - Керамическая черепица,
  - Аксессуары кровельные TONDACH,
  - Натуральная черепица Tondach.
 • Кратко об организации
  Фирма Официальный импортер Tondach, Дахмаркет, ООО из Ужгорода предоставляет заказчикам услуги и товары в направлении Промышленное оборудование.
  Находится по адресу Украина,Закарпатская область, Ужгород,ул.Щедрина 146 в Ужгороде.
  Связаться с контактным лицом организации Официальный импортер Tondach, Дахмаркет, ООО по интересующим Вас вопросам вы можете через сайт http://www.tondach.biz, с помощью телефона +380 (50) 3729333.
Распечатать Редактировать данные компании Официальный импортер Tondach, Дахмаркет, ОООНашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Закарпатская область, Ужгород г., Украина,Закарпатская область, Ужгород,ул.Щедрина 146. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о Официальный импортер Tondach, Дахмаркет, ООО

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Официальный импортер Tondach, Дахмаркет, ООО. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации Официальный импортер Tondach, Дахмаркет, ООО

QR-код с контактной информацией организации Официальный импортер Tondach, Дахмаркет, ООО
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании Официальный импортер Tondach, Дахмаркет, ООО, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.