Охранное агентство "УЖ" Частное предприятие

отзывов пока нет
Написать отзыв
Это ваша компания?
+380 (66) 428-25-39
+380 (66) 849-63-01
+380 (98) 577-75-01
chastnoe-ohrannoe-agentstvo-uzh.uaprom.net
проспект Свободы, 52, Ужгород, 88000, Украина Закарпатская область, Ужгород г., Украина
Ошибка в описании?
Частное предприятие Охранное агентство "УЖ"
+380 (66) 428-25-39
проспект Свободы, 52, Ужгород, 88000, Украина, Ужгород

Отзывы о Охранное агентство "УЖ", Частное предприятие

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Охранное агентство "УЖ", Частное предприятие. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв .

Для этой компании еще никто не добавлял фото
Добавить фото
О компании

Приватне підприємство «Приватна охоронна агенція «УЖ» створена в 2010 році, як ліцензована приватна структура для вирішення питань щодо забезпечення захисту життя і здоров’я громадян, охорони майна власників, у тому числі при його транспортуванні , вирішення комплексних завдань забезпечення безпеки об’єктів , встановлення систем відео спостереження, контролю доступу та охоронної сигналізації. В основу ідеології компанії покладені професіоналізм, ефективну взаємодію з правоохоронними органами, оперативне вирішення поставлених завдань, гнучкий підхід до співпраці, а також використання новітніх світових технологічних розробок в області засобів охорони.

На роботу в агенцію ми приймаємо на конкурсній основі, перевага надається тим , хто в минулому служив в підрозділах повітрянодесантних військ, морської піхоти, органах внутрішніх справ та інших спеціальних підрозділах. Обов’язковою умовою запрошення на роботу є спеціальна перевірка на відповідність до кваліфікаційних вимог, а при остаточному вирішенні питання про працевлаштування - початковий курс спеціальної, правової, технічної та фізичної підготовки, а також спеціальний курс дій в екстремальних умовах.

На сьогоднішній день ПП « ПОА «УЖ» забезпечує охорону та безпеку об’єктів. Серед них заводи і фабрики, офіси, клуби та дискотеки, нотаріальні контори та навчальні заклади, а також багато інших об’єктів різних форм власності. Якісному виконанню охоронних послуг сприяють наявні в розпорядженні агенції матеріальні та технічні ресурси.

Охоронна агенція „УЖ” займається наданням повного спектру охоронних послуг, які включають в себе технічну та фізичну охорону : – Виконує проектування, монтаж , поставку обладнання з підключенням на власний Пульт Централізованого нагляду (ПЦН).

– Організовує та забезпечує фізичну охорону об’єктів різного ступеня складності, займається супроводження цінних вантажів, охороною фізичних осіб та забезпеченням охорони культурно – масових заходів.

– Можливість нашої агенції правильно поєднувати фізичну та технічну охорону об’єктів дає можливість максимально убезпечити особисту власність громадян та підприємств. – Співробітники агенції під час виконання охоронних функції забезпечуються форменим одягом, варіант одягу узгоджується з Клієнтом, спеціальними засобами індивідуальної оборони, телефонним та радіозв’язком.

– На випадок екстремальних ситуацій передбачено додатковий виїзд групи швидкого реагування (ГШР), за допомогою встановлення кнопки тривожної сигналізації на об’єктах охорони.

– Спеціалісти нашої агенції розроблять концепцію та схеми охорони, які максимально забезпечать безпеку об’єкту різної складності.

Год основания:2010
Количество сотрудников:11-50 человек
Уставный капитал:10 тыс. USD - 50 тыс. USD
Товары и услуги
- Установка видеонаблюдения,
- Установка сигнализации,
- Охранные услуги,
- Охрана квартир, офисов.
Оставьте отзыв первым
+380 (95) 128-00-70
Украина,Закарпатская область, Ужгород,88015, ул. Оноковская, 35а, Ужгород
Оставьте отзыв первым
+380 (66) 092-11-35
Украина,Закарпатская область, Ужгород,ул. Проектная, 7, Ужгород

Кратко об организации

Фирма Частное предприятие Охранное агентство "УЖ" из Ужгорода предоставляет заказчикам услуги и товары в направлении Службы экстренного вызова. Находится по адресу проспект Свободы, 52, Ужгород, 88000, Украина в Ужгороде. Связаться с контактным лицом организации Охранное агентство "УЖ" по интересующим Вас вопросам вы можете на web-странице chastnoe-ohrannoe-agentstvo-uzh.uaprom.net, по номерам +380 (66) 4282539, +380 (66) 8496301, +380 (98) 5777501.