Охранное агентство "УЖ", Частное предприятие

Редактировать данные компании Частное предприятие Охранное агентство Нашли ошибку? Вход для представителя Охранное агентство Это ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Закарпатская область, Ужгород г., проспект Свободы, 52, Ужгород, 88000, Украина
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (66) 428-25-39
  +380 (66) 849-63-01
  +380 (98) 577-75-01
 • Сайты
  Официальный сайт Охранное агентство http://chastnoe-ohrannoe-agentstvo-uzh.uaprom.net
 • Описание


  Приватне підприємство «Приватна охоронна агенція «УЖ» створена в 2010 році, як ліцензована приватна структура для вирішення питань щодо забезпечення захисту життя і здоров’я громадян, охорони майна власників, у тому числі при його транспортуванні , вирішення комплексних завдань забезпечення безпеки об’єктів , встановлення систем відео спостереження, контролю доступу та охоронної сигналізації. В основу ідеології компанії покладені професіоналізм, ефективну взаємодію з правоохоронними органами, оперативне вирішення поставлених завдань, гнучкий підхід до співпраці, а також використання новітніх світових технологічних розробок в області засобів охорони.


  На роботу в агенцію ми приймаємо на конкурсній основі, перевага надається тим , хто в минулому служив в підрозділах повітрянодесантних військ, морської піхоти, органах внутрішніх справ та інших спеціальних підрозділах. Обов’язковою умовою запрошення на роботу є спеціальна перевірка на відповідність до кваліфікаційних вимог, а при остаточному вирішенні питання про працевлаштування - початковий курс спеціальної, правової, технічної та фізичної підготовки, а також спеціальний курс дій в екстремальних умовах.


  На сьогоднішній день ПП « ПОА «УЖ» забезпечує охорону та безпеку об’єктів. Серед них заводи і фабрики, офіси, клуби та дискотеки, нотаріальні контори та навчальні заклади, а також багато інших об’єктів різних форм власності. Якісному виконанню охоронних послуг сприяють наявні в розпорядженні агенції матеріальні та технічні ресурси.


  Охоронна агенція „УЖ” займається наданням повного спектру охоронних послуг, які включають в себе технічну та фізичну охорону :
  – Виконує проектування, монтаж , поставку обладнання з підключенням на власний Пульт Централізованого нагляду (ПЦН).


  – Організовує та забезпечує фізичну охорону об’єктів різного ступеня складності, займається супроводження цінних вантажів, охороною фізичних осіб та забезпеченням охорони культурно – масових заходів.


  – Можливість нашої агенції правильно поєднувати фізичну та технічну охорону об’єктів дає можливість максимально убезпечити особисту власність громадян та підприємств.
  – Співробітники агенції під час виконання охоронних функції забезпечуються форменим одягом, варіант одягу узгоджується з Клієнтом, спеціальними засобами індивідуальної оборони, телефонним та радіозв’язком.


  – На випадок екстремальних ситуацій передбачено додатковий виїзд групи швидкого реагування (ГШР), за допомогою встановлення кнопки тривожної сигналізації на об’єктах охорони.


  – Спеціалісти нашої агенції розроблять концепцію та схеми охорони, які максимально забезпечать безпеку об’єкту різної складності.

  Год основания:2010
  Количество сотрудников:11-50 человек
  Уставный капитал:10 тыс. USD - 50 тыс. USD

 • Товары и услуги
  - Установка видеонаблюдения,
  - Установка сигнализации,
  - Охранные услуги,
  - Охрана квартир, офисов.
 • Кратко об организации
  Организация размещена в разделе «Службы экстренного вызова / Экстренные службы» нашего справочника. Региональная принадлежность компании - Ужгород и Ужгородский район, Закарпатская область, Украина. Компания Частное предприятие Охранное агентство "УЖ" находится по адресу проспект Свободы, 52, Ужгород, 88000, Украина в Ужгороде. Связаться с администрацией можно по телефонам +380 (66) 428-25-39, +380 (66) 849-63-01, +380 (98) 577-75-01. Официальный веб-сайт организации доступен по адресу http://chastnoe-ohrannoe-agentstvo-uzh.uaprom.net.
Распечатать Редактировать данные компании Частное предприятие Охранное агентство Нашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Закарпатская область, Ужгород г., проспект Свободы, 52, Ужгород, 88000, Украина. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о Охранное агентство "УЖ", Частное предприятие

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Охранное агентство "УЖ", Частное предприятие. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации Охранное агентство "УЖ", Частное предприятие

QR-код с контактной информацией организации Охранное агентство
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании Охранное агентство "УЖ", Частное предприятие, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.