Охранное агентство "УЖ" Частное предприятие

отзывов пока нет
Написать отзыв
Это ваша компания?
+380 (66) 428-25-39
+380 (66) 849-63-01
+380 (98) 577-75-01
http://chastnoe-ohrannoe-agentstvo-uzh.uaprom.net
проспект Свободы, 52, Ужгород, 88000, Украина Закарпатская область, Ужгород г., Украина
Ошибка в описании?
Частное предприятие Охранное агентство "УЖ"
+380 (66) 428-25-39
проспект Свободы, 52, Ужгород, 88000, Украина, Ужгород

Отзывы о Охранное агентство "УЖ", Частное предприятие

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Охранное агентство "УЖ", Частное предприятие. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв .

Для этой компании еще никто не добавлял фото
Добавить фото
О компании

Приватне підприємство «Приватна охоронна агенція «УЖ» створена в 2010 році, як ліцензована приватна структура для вирішення питань щодо забезпечення захисту життя і здоров’я громадян, охорони майна власників, у тому числі при його транспортуванні , вирішення комплексних завдань забезпечення безпеки об’єктів , встановлення систем відео спостереження, контролю доступу та охоронної сигналізації. В основу ідеології компанії покладені професіоналізм, ефективну взаємодію з правоохоронними органами, оперативне вирішення поставлених завдань, гнучкий підхід до співпраці, а також використання новітніх світових технологічних розробок в області засобів охорони.

На роботу в агенцію ми приймаємо на конкурсній основі, перевага надається тим , хто в минулому служив в підрозділах повітрянодесантних військ, морської піхоти, органах внутрішніх справ та інших спеціальних підрозділах. Обов’язковою умовою запрошення на роботу є спеціальна перевірка на відповідність до кваліфікаційних вимог, а при остаточному вирішенні питання про працевлаштування - початковий курс спеціальної, правової, технічної та фізичної підготовки, а також спеціальний курс дій в екстремальних умовах.

На сьогоднішній день ПП « ПОА «УЖ» забезпечує охорону та безпеку об’єктів. Серед них заводи і фабрики, офіси, клуби та дискотеки, нотаріальні контори та навчальні заклади, а також багато інших об’єктів різних форм власності. Якісному виконанню охоронних послуг сприяють наявні в розпорядженні агенції матеріальні та технічні ресурси.

Охоронна агенція „УЖ” займається наданням повного спектру охоронних послуг, які включають в себе технічну та фізичну охорону : – Виконує проектування, монтаж , поставку обладнання з підключенням на власний Пульт Централізованого нагляду (ПЦН).

– Організовує та забезпечує фізичну охорону об’єктів різного ступеня складності, займається супроводження цінних вантажів, охороною фізичних осіб та забезпеченням охорони культурно – масових заходів.

– Можливість нашої агенції правильно поєднувати фізичну та технічну охорону об’єктів дає можливість максимально убезпечити особисту власність громадян та підприємств. – Співробітники агенції під час виконання охоронних функції забезпечуються форменим одягом, варіант одягу узгоджується з Клієнтом, спеціальними засобами індивідуальної оборони, телефонним та радіозв’язком.

– На випадок екстремальних ситуацій передбачено додатковий виїзд групи швидкого реагування (ГШР), за допомогою встановлення кнопки тривожної сигналізації на об’єктах охорони.

– Спеціалісти нашої агенції розроблять концепцію та схеми охорони, які максимально забезпечать безпеку об’єкту різної складності.

Год основания:2010
Количество сотрудников:11-50 человек
Уставный капитал:10 тыс. USD - 50 тыс. USD
Товары и услуги
- Установка видеонаблюдения,
- Установка сигнализации,
- Охранные услуги,
- Охрана квартир, офисов.
Оставьте отзыв первым
+380 (95) 128-00-70
Украина,Закарпатская область, Ужгород,88015, ул. Оноковская, 35а, Ужгород
LACRAN, ООО - установка систем видеонаблюдения, контроля и управления доступом, охранной сигнализации, систем контроля кассовых операций, является на сегодняшний день неотъемлемой частью обеспечения безопасности любого предприятия. Видеонаблюдение является важнейшей системой обеспечения безопасности. Монтаж системы видеонаблюдения позволяет решать следующий круг задач: Воровство и мошенничество; Предотвращение вандализма; Несанкционированное проникновение на контролируемую территорию; Установление личности злоумышленника; Осуществление управленческой функции над персоналом.
Оставьте отзыв первым
+380 (66) 092-11-35
Украина,Закарпатская область, Ужгород,ул. Проектная, 7, Ужгород
Охранная сигнализация, видеонаблюдение, установка домофонов

Кратко об организации

Фирма Частное предприятие Охранное агентство "УЖ" из Ужгорода предоставляет заказчикам услуги и товары в направлении Службы экстренного вызова. Находится по адресу проспект Свободы, 52, Ужгород, 88000, Украина в Ужгороде. Связаться с контактным лицом организации Охранное агентство "УЖ" по интересующим Вас вопросам вы можете на web-странице http://chastnoe-ohrannoe-agentstvo-uzh.uaprom.net, по номерам +380 (66) 4282539, +380 (66) 8496301, +380 (98) 5777501.