Олком (Olcom company), OOO

Редактировать данные компании Олком (Olcom company), OOOНашли ошибку? Вход для представителя Олком (Olcom company), OOOЭто ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Закарпатская область, Ужгород г., Украина,Закарпатская область, Ужгород,вул. Швабська, 25а
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (312) 673540
  -
  Дирекция
  +380 (312) 672325
  -
  Дирекция
 • Сайты
  Официальный сайт Олком (Olcom company), OOO http://14783.ua.all.biz
 • Описание
  14 серпня 2000 року - видатний день в історії комп'ютерного бізнесу Закарпаття, саме цього дня засновано комп'ютерну фірму "ОЛКОМ" у м. Ужгород. Зимою 2001-го - відкрито новий офіс. У лютому місяці 2004-го відкривається магазин, де продається сертифікований товар УкрСЕПРО та сертифіковані комп'ютери Нео.

  За цей час ми завжди надавали наших клієнтам приємне обслуговування та якісний сервіс, а постійних клієнтів радували гнучкою системою знижок. В межах області налагоджена потужна дилерська система.

  Компанія "ОЛКОМ" росте разом з ринком і високими технологіями - від наївного романтизму до зрілого професіоналізму, від інженерного центра до компанії, що надає широкий спектр продукції та послуг в області інформаційних технологій.

  Найбільша цінність, якою дорожить компанія "ОЛКОМ", - це наші партнери, з якими ми розвиваємо ринок, наші замовники, з якими ми заробляємо прибуток, наші конкуренти, котрі заставляють нас бути "завжди на крок попереду".

  Компанія "ОЛКОМ" - ведучий закарпатський постачальник товарів та послуг в області інформаційних технологій на Закарпатті.

  Сьогодні в компанії "ОЛКОМ" працюють висококваліфіковані спеціалісти, які мають великий досвід роботи в областіінформаційних технологій та менеджменту. Інженери компанії "ОЛКОМ" підтвердили свій рівень, здавши іспити на сертифікати міжнародного взірця!
 • Товары и услуги
  - Контролер. ST-Lab C-240,
  - Адаптер ST-Lab B-122.
 • Кратко об организации
  Организация Олком (Olcom company), OOO из Ужгорода может предложить покупателям услуги и товары в рубрике Электротехническая продукция, общее.
  Фирму можно найти по адресу Украина,Закарпатская область, Ужгород,вул. Швабська, 25а в Ужгороде.
  Связаться с контактным лицом фирмы Олком (Olcom company), OOO, чтобы получить ответ на Ваш вопрос, вы можете через сайт http://14783.ua.all.biz, с помощью телефонов +380 (312) 673540, +380 (312) 672325.
Распечатать Редактировать данные компании Олком (Olcom company), OOOНашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Закарпатская область, Ужгород г., Украина,Закарпатская область, Ужгород,вул. Швабська, 25а. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о Олком (Olcom company), OOO

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Олком (Olcom company), OOO. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации Олком (Olcom company), OOO

QR-код с контактной информацией организации Олком (Olcom company), OOO
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании Олком (Olcom company), OOO, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.