ООО «АР-Тех» Общество с ограниченной ответственностью

+380 (95) 337-64-25 директор
+380 (99) 717-41-85 — коммерческий директор
http://ar-teh.uaprom.net
ул. Г. Артемовского, 14/41, кв. 103, Ужгород, 88000, Украина Закарпатская область, Ужгород г., Украина
Ошибка в описании?
Общество с ограниченной ответственностью ООО «АР-Тех»
+380 (95) 337-64-25
ул. Г. Артемовского, 14/41, кв. 103, Ужгород, 88000, Украина, Ужгород
Для этой компании еще никто не добавлял фото
Добавить фото
О компании

Предлагаем качественное и качественное оборудование для пищевых производств и АПК иностранного производства по умеренным ценам: оборудование для макаронных изделий, полуфабрикатов; мукомольное оборудование (мельницы, элеваторы, зерносушилки и т. д. ); холодильное и морозильное оборудование; оборудование для переработки овощей и фруктов; для переработки молока и мяса; холодильное и морозильное оборудование, холодильные камеры; упаковочное оборудование, а также б/у и полностью восстановленное оборудование. Техобслуживание, запчасти, гарантия.

Товары и услуги
- Оборудование для переработки овощей и фруктов,
- Оборудование для производства коротких макарон и спагетти,
- Мукомольная мельница.
Оставьте отзыв первым
+380 (312) 665473
Украина,Закарпатская область, Ужгород,88015, ул. Радищева, 1, Ужгород
Реализация остатков производственного оборудования.
Оставьте отзыв первым
+380 (98) 640-64-20
Ужгород, Ужгород, Украина, Ужгород
Производство
Оставьте отзыв первым
+380 (99) 003-25-20
ул. Радищева, 1, Ужгород, Украина, Ужгород
Сдаём производственные и складские площади в аренду.
Оставьте отзыв первым
+380 (312) 613222
ул. Льва Толстого, 5а, Ужгород, 88000, Украина, Ужгород
Системы вентиляции, кондиционироватия и воздушного отопления. Проектирование, монтаж, сервисное обслуживание! Сервисный центр в г. Ужгороде. Торговые марки: Официальный представитель Ruck ventilatoren на территории Украины, представитель Neoclima, Toshiba,Carrier, S&P, York, Ruud. Текстильные системы воздуховодов Prihoda. Официальный представитель CMT Clima на территории Украины.
Оставьте отзыв первым
+380 (50) 770-08-61
Волошина, 18Б, Ужгород, 88000, Украина, Ужгород
Все для микровиноделия: Виноградные пресса, дробилки с гребнеотделителем, фильтроборудование, вакуумный наполнитель, укупорщики, корки, термоколпачки, шланги, лейки, дозаторы и т.д. У нас есть все, что необходимо вашему вину! Производитель Италия
Оставьте отзыв первым
+380 (50) 372-93-33
Украина,Закарпатская область, Ужгород,ул.Щедрина 146, Ужгород
Концерн TONDACH Gleinstätten, AG Філософія гранично проста: з покрівлею TONDACH® кожна людина має право отримати шматочок впевненості, справжньої природності, затишку та гарного самопочуття — на цілі покоління вперед. Фірмовий дах TONDACH® охороняє справжні цінності в житті людей. Девіз TONDACH® «Справжнє ніколи не замінити штучним» — так звучить девіз концерну TONDACH AG, що успадкував кращі традиції класичних форм і твердо дотримується правил класицизму, основними принципами якого були «наслідування природі», а також звернення до форм і образів античного мистецтва, як ідеального естетичного еталону. Історично склалося так, що в першу чергу саме дах визначає вигляд будь-якого будинку, адже крім функції захисту, йому відводиться ще одна дуже важлива роль — бути домінантою в архітектурному вигляді будинку. Керамічна черепиця — дивовижний матеріал, здатний прикрасити і додати «родзинку» будь-якій будівлі. Це елітний і престижний матеріал, естетична привабливість якого з плином часу залишається колишньою. Витонченість форми, колір і фактура керамічної черепиці, експлуатаційна надійність і неперевершена довговічність роблять її недосяжним зразком для наслідування. Народжена з землі, води і вогню, вона вже протягом багатьох століть дарувати затишок і комфорт всім тим, хто живе під дахом, виконаним з цього матеріалу. Керамічна черепиця — це екологічно чистий природний матеріал,що благотворно впливає на здоров'я людини. Рекордна довговічність (понад 100 років) гарантує надійні інвестиції в майбутнє. Висока морозостійкість дозволяє застосовувати керамічну черепицю в будь-яких кліматичних умовах. Вона пожежобезпечна, тобто не горить, на відміну від більшості покрівельних матеріалів. Надзвичайно стійка черепиця і до агресивних середовищ, а також до сонячної радіації, що забезпечує сталість кольору покрівельного покриття. Вона має високу шумоізоляцією і не накопичує небезпечну для здоров'я статичну напругу. Через низьку теплопровідність влітку під такою покрівлею прохолодно, а взимку тепло. Масивність матеріалу створює міцний і надійний захист від впливу зовнішніх чинників. Асортимент продукції концерну TONDACH AG широкий — 19 різних моделей черепиці та цікава кольорова гамма, дозволяють втілювати в життя вишукані та найсміливіші архітектурні рішення. Додамо до цього, що концерн TONDACH AG створив особливий вид глазурі «Амадеус». На відміну від класичної глазурі, «Амадеус» утворює більш тонкий шар, що робить черепицю доступнішою за ціною. При цьому привабливість та висока якість глазурі залишаються незмінними. Покрівельна система «TONDACH», крім рядової черепиці, включає в себе різні добірні елементи

Кратко об организации

Компания Общество с ограниченной ответственностью ООО «АР-Тех» из Ужгорода предлагает клиентам услуги и товары в сфере деятельности Промышленное оборудование. Организацию можно найти по адресу ул. Г. Артемовского, 14/41, кв. 103, Ужгород, 88000, Украина в Ужгороде. Связаться с контактным лицом компании ООО «АР-Тех» по всем вопросам вы можете на web-странице http://ar-teh.uaprom.net, по номерам +380 (95) 3376425, +380 (99) 7174185.