Юридическая клиника, ОО

отзывов пока нет
Написать отзыв
Это ваша компания?
+380 (96) 254-50-95 Дирекция
+380 (44) 360-50-08 — Дирекция
+380 (97) 885-75-45 — Дирекция
155503.ua.all.biz
Украина,Киевская область, Васильков,вул. Володимирська, 22а, офіс 204 Киевская область, Васильков г., Украина
Ошибка в описании?
Юридическая клиника, ОО
+380 (96) 254-50-95
Украина,Киевская область, Васильков,вул. Володимирська, 22а, офіс 204, Васильков

Отзывы о Юридическая клиника, ОО

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Юридическая клиника, ОО. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв .

Для этой компании еще никто не добавлял фото
Добавить фото
О компании
ГО «Юридична Клініка» (надалі – Організація) є недержавною, неприбутковою, неполітичною, незалежною правозахисною організацією, покликанням та пріоритетною метою якої є підвищення правової обізнаності та свідомості громадян, захист їхніх прав та законних інтересів перед свавіллям та невіглаством як з боку органів державної влади, органів місцевого самоврядування, так і з боку інших фізичних або юридичних осіб у різноманітних сферах суспільного життя.
Усвідомлюючи свою роль у процесах розвитку українського суспільства на шляху до демократії в якій панують верховенство права та повага до прав і свобод людини, прагнучи зробити свій внесок у встановлення демократичного суспільства в Україні, Організація долучилася до вже розпочатого процесу становлення та розвитку українського правозахисного руху, ствердження та відродження втраченого почуття людської гідності.
Організація виступає з власними ініціативами та вносить свої пропозиції до органів державної влади та місцевого самоврядування з проблемних актуальних питань суспільного життя, налагоджує та підтримує співробітництво з іншими громадськими організаціями для спільного конструктивного вирішення наболілих соціальних проблем, системно представляє та захищає права й інтереси своїх членів на безоплатній основі в судових, правоохоронних органах, органах державної влади та місцевого самоврядування.
Кожен член Організації має можливість бути безпосереднім учасником процесу та нести відповідальність за власне майбутнє, майбутнє своїх дітей, долі громади села, селища, міста тощо.
В своїй роботі члени Організації діють на основі трьох основних принципів
1. Відкритість та прозорість у своїй роботі, у відносинах з членами Організації, цільовою групою, органами державної влади та місцевого самоврядування; регулярне інформування громадськості про свою діяльності – важливі засоби дотримання принципів відкритості та прозорості в роботі Організації.
2. Відповідальності за взяті на себе письмові та усні зобов’язання перед членами, партнерами та громадою. Організація діє відповідно до своєї мети та задекларованих цілей і принципів. Організація здійснює свою діяльність в межах свого Статуту та прагне досягнення якнайвищих стандартів якості та професіоналізму.
3. Співробітництво та рівноправне партнерство з іншими суб’єктами (членами, громадою, ЗМІ, органами державної влади та місцевого самоврядування) на засадах толерантності, розуміння та поваги. Співпраця та обмін інформацією щодо проблем, котрі виникають під час захисту прав людини, є вкрай важливою на сьогодні. Та така співпраця не означає покриття злочинних дій, порушення закону тощо будь-ким.
Товары и услуги
- Услуги юридические,
- Юридическая помощь,
- Юридический консалтинг,
- Юридические услуги онлайн.

Кратко об организации

Фирма Юридическая клиника, ОО из Василькова предоставляет заказчикам услуги и товары в направлении Консалтинговые услуги для бизнеса. Находится по адресу Украина,Киевская область, Васильков,вул. Володимирська, 22а, офіс 204 в Василькове. Связаться с контактным лицом организации Юридическая клиника, ОО по интересующим Вас вопросам вы можете через сайт 155503.ua.all.biz, с помощью телефонов +380 (96) 2545095, +380 (44) 3605008, +380 (97) 8857545.