Будмаш

Редактировать данные компании БудмашНашли ошибку? Вход для представителя БудмашЭто ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Винницкая область, Винница г., Гонты, 30, Винница, 21017, Украина
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (432) 27-39-31
  +380 (67) 430-89-59
  +380 (432) 27-10-19
  +380 (432) 27-39-31
  -
  факс
 • Сайты
  Официальный сайт Будмаш http://vinnitskij-zavod-budmash.uaprom.net
 • Описание

  «Вінницький завод «Будмаш» — багатопрофільне підприємство, що спеціалізується на виробництві металевих форм для залізобетонних конструкцій, випуску нестандартного обладнання, переобладнанні і ремонті будівельної техніки, наданні низки супутніх послуг.


  Продукція заводу призначена для підприємств гірничодобувної сфери (кар’єрів), цементних заводів, хлібоприймальних підприємств, енергетичного і агропромислового комплексів, житлово-комунальних господарств і приватного підприємництва.


  ВАТ «Вінницький завод «Будмаш» виготовляє і реалізує металоформи широкого спектру застосування, а також запчастини до будівельних і сільськогосподарських машин.


  Значну частину асортименту компанії займають комплектуючі деталі до техніки, що використовується в будівельних і земляних роботах (мова про екскаватори, бульдозери, розчинонасоси, установки вакуумного водопониження). Детальніше з запропонованими запчастинами до будівельних машин Ви може ознайомити на сайті завода


  Окрім цього, на підприємстві випускається безліч металоформ, призначених для отримання виробів, що застосовуються при зведенні споруд зі збірного залізобетону (металоформ для пустотних плит перекриття, стінних плит, фундаментних блоків і т. д. ), а також залізобетонних виробів різного народногосподарського призначення


  Споживачами і клієнтами заводу є безліч підприємств гірничодобувної, сільськогосподарської, енергетичної та переробної галузей. Чималий інтерес продукція викликає і у представників житлово-комунальних господарств та звичайних громадян, що бажають захистити власну квартиру або під'їзд. Тут якраз стануть в нагоді металеві двері та люки, які виготовлюються на підприємстві.


  Широкий діапазон запропонованої продукції здатний задовольнити найвимогливішого клієнта. При необхідності ми практикуємо виготовлення різних металоформ за кресленнями і схемами замовника, надаємо низку супутніх послуг щодо подальшої установки та технічного супроводу того або іншого виду продукції.


  Висококваліфіковані фахівці, інженери і проектувальники із задоволенням допоможуть Вам втілити в життя ваші ідеї та нададуть всю необхідну технічну інформацію.


  Вінницький завод «Будмаш» виготовляє:
  1. Розчинонасоси продуктившстю від 2-х до 4-х м3 на годину.
  2. Установки вакуумного водопониження УВВ-ЗА-6КМ.
  3. Гідро циліндри.
  4. Ремонт екскаваторів.
  5. Засувки шламові для цементних заводів.
  6. Шнеки діаметром до 1000 мм. довжиною до 6 метрів.
  7. Бульдозери на базі гусеничних і колісних машин.
  8. Металоконструкції для опор електропередач, для різного типу будівель і споруд та іншого призначення.
  9. Металічні конструкції для оборонного відомства в тому числі направляючі для пересування балістичних ракет.
  10. Штанги для бурильних станків.
  11. Диспергатори для виробництва дорожних покрить.
  12. Металоформи для збірного залізобетону.
  13. Нестандартизоване обладнання в широкому асортименті.
  14. Важкі дискові борони.
  15. Запчастини до сільськогосподарських машин.
  16. Вироби по разових замовленнях різного призначення.


 • Товары и услуги
  - Гидроцилиндры,
  - Растворонасос РН 2-4,
  - Ремонт гидроцилиндров,
  - Металлоформы,
  - Изделия для сельского хозяйства,
  - Установка вакуумного водопонижения УВВ-3А-6КМ.
 • Кратко об организации
  Организация размещена в разделе «Услуги в сфере строительства и недвижимости / Услуги в сфере строительства» нашего справочника. Региональная принадлежность компании - Винница и Винницкий район, Винницкая область, Украина. Компания Будмаш находится по адресу Гонты, 30, Винница, 21017, Украина в Виннице. Связаться с администрацией можно по телефонам +380 (432) 27-39-31, +380 (67) 430-89-59, +380 (432) 27-10-19, +380 (432) 27-39-31. Официальный веб-сайт организации доступен по адресу http://vinnitskij-zavod-budmash.uaprom.net.
Распечатать Редактировать данные компании БудмашНашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Винницкая область, Винница г., Гонты, 30, Винница, 21017, Украина. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о Будмаш

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Будмаш. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации Будмаш

QR-код с контактной информацией организации Будмаш
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании Будмаш, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.