ФОП Ужун Олег Романович

отзывов пока нет
Написать отзыв
Это ваша компания?
+380 (98) 320-29-97
http://fop-uzhun-oleg-romanovich.uaprom.net
ул. Козицкого, 51, оф.311, Винница, Украина Винницкая область, Винница г., Украина
Ошибка в описании?
ФОП Ужун Олег Романович
+380 (98) 320-29-97
ул. Козицкого, 51, оф.311, Винница, Украина, Винница

Отзывы о ФОП Ужун Олег Романович

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании ФОП Ужун Олег Романович. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

Для этой компании еще никто не добавлял фото
Добавить фото
Товары и услуги
- Абонентское юридическое обслужывание предприятий и предпринимателей,
- Все виды юридических услуг,
- Юридичні послуги,
- Господарські спори.
Оставьте отзыв первым
+380 (97) 148-06-05
Украина,Винницкая область, Винница,advokatmazur@yandex.ru
Адвокатські послуги: 1. Ведення справ у судах всіх рівнів та юрисдикцій: - цивільні справи; - сімейні справи; - кримінальні справи; - господарські справи; - адміністративні справи; - спадкові справи; - справи по ДТП; - адмінштрафи ДАЇ; - стягнення заборгованості. 2. Надання юридичних консультацій; 3. Складання процесуальних документів: - позовних заяв; - клопотань; - заперечень; - пояснень; - апеляційних та касаційних скарг; - інших документів. 4. Захист в суді та правоохоронних органах; 5. Оформлення спадщини. 6. Розробка та аналіз договорів, контрактів та інших документів; 7. Представництво на стадії виконавчого провадження (в органах державної виконавчої служби). 8. Інші види юридичних та адвокатських послуг.
Оставьте отзыв первым
+380 (432) 692872
Украина,Винницкая область, Винница,пр. Юности, 18 (р-н Вишенка), оф. 611
- ефективне судове оскарження податкових повідомлень-рішень органів Міндоходів та будь-яких рішень, дій та бездіяльності інших державних органів; - захист в кримінальних провадженнях у злочинах щодо ухилення від сплати податків та інших видах злочинів. В т.ч. комплексний захист як в напрямку оскарження податкових повідомлень-рішень, так і в рамках кримінального провадження, відкритого за результатами документальної перевірки, проведеної органом податкової служби. - претензійно-позовна робота; - вирішення коропративних спорів та ін. представництво в господарських справах; - представництво в судах цивільних, трудових, сімейних спорах; - супроводження виконавчого провадження; - супроводження клієнтів "під ключ".
Оставьте отзыв первым
+380 (96) 404-19-48
Украина,Винницкая область, Винница,21050, м. Вінниця, вул. Грушевського 12 Б (за обласною стоматологічною поліклінікою)
Ми надаємо адвокатські послуги у сфері господарського, цивільного, кримінального, трудового, земельного та сімейного права. Представляємо інтереси боржника та кредитора при розгляді справ про банкрутство. Здійснюємо консультації та представництво інтересів фізичних та юридичних осіб в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, в загальних та спеціалізованих судах, маємо багатий досвід роботи з правоохоронними та контролюючими органами, дозвільною системою, а також здійснюємо абонентське обслуговування суб’єктів господарювання. Надаємо послуги з реєстрації підприємств всіх форм власності.
Оставьте отзыв первым
+380 (432) 693214
Украина,Винницкая область, Винница,ул. Соборная, 61
Услуги адвоката в гражданских, уголовных, хозяйственных и других. делах. Защита на следствии и суде, составление документов юр. характера, консультации, другие юруслуги. Гибкая система оплаты.
Оставьте отзыв первым
+380 (432) 677188
Украина,Винницкая область, Винница,вул. Грушевського, 6
Винницкий городской нотариальный округ Все виды нотариальных услуг График работы: Пн.-Сб.: с 9-00 - 17-00 Воскресенье - по договоренност
Оставьте отзыв первым
+380 (432) 617717
Украина,Винницкая область, Винница,ул. 50-летия Победы, 51/2
Частный нотариус

Кратко об организации

Компания ФОП Ужун Олег Романович из Винницы предлагает клиентам товары и услуги в сфере деятельности Юридические услуги. Располагается по адресу ул. Козицкого, 51, оф.311, Винница, Украина в Виннице. Связаться с представителем компании ФОП Ужун Олег Романович по всем вопросам вы можете по телефону +380 (98) 3202997, на сайте http://fop-uzhun-oleg-romanovich.uaprom.net.