ПП Експертний центр "Поділля"

Редактировать данные компании ПП Експертний центр Нашли ошибку? Вход для представителя ПП Експертний центр Это ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Винницкая область, Винница г., пр. Коцюбинського 20 офіс 402 (ТЦ Артем), Винница, Украина
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (67) 514-46-00
  +380 (95) 752-25-95
  +380 (63) 437-61-47
 • Сайты
  Официальный сайт ПП Експертний центр http://cs1106146.uaprom.net
 • Описание

  Послуги з оцінки землі, нерухомості, устаткування, транспорту, сільгоспмашин, бізнесу, цілісних майнових комплексів, проведення економічних експертиз та досліджень, надання послуг з перевірки правильності ведення економічної діяльності підприємств, підготовка підприємств до ревізійної перевірки.


  Рекламна інформація

  Компанія надає послуги з підготовки фінансово-господарської діяльності підприємств до ревізій та перевірок контролюючими органами. Проводить економічні експертизи та дослідження:
  - документів бухгалтерського, податкового обліку і звітності;
  - дослідження документів про економічну діяльність підприємств і організацій;
  - дослідження документів фінансово-кредитних операцій.
  Надання консультацій в організації призначення та проведення всіх видів експертиз та досліджень до різних установ та організацій.
  Надаємо послуги по оцінці нерухомості, земельних ділянок, машин і обладнання, технологічних ліній, автотранспорту ( в т.ч. матеріального збитку автотранспорту), рухомих речей, цінних паперів, акцій.
  Спеціалістів фірми відрізняє творчий підхід, високі професійні знання і оперативність вирішення будь-яких, в тому числі і складних чи нестандартних завдань. Співробітництво з фірмою дозволить Вам зекономити кошти і час для вирішення своїх виробничих проблем, налагодити діяльний контроль за рухом своїх коштів і майна, вирішити ряд матеріальних проблем.
  Професійні знання і досвід співробітників фірми в області оцінки і права, а також готовність оперативно вирішити будь-які питання з урахуванням специфіки Вашої діяльності, тенденцій ринку та постійно мінливого законодавства.


  Ключові слова

  Експертний центр, Експертний центр Поділля, бухгалтерська, бухгалтерська експертиза, бухгалтерське дослідження,ревізія, ревізійна перевірка, оцінка, оцінка землі, нерухомості, устаткування, транспорту, сільгоспмашин, бізнесу, цілісних майнових комплексів, проведення економічних експертиз та досліджень, надання послуг з перевірки правильності ведення економічної діяльності підприємств, підготовка підприємств до ревізійної перевірки, юридичні послуги, юридичні, юридична діяльність, експертна діяльність, експертиза, дослідження,консультації, послуги.


 • Товары и услуги
  - Оценка недвижимости.
 • Кратко об организации
  Компания ПП Експертний центр "Поділля" из Винницы предлагает клиентам товары и услуги в сфере деятельности Агентства недвижимости.
  Располагается по адресу пр. Коцюбинського 20 офіс 402 (ТЦ Артем), Винница, Украина в Виннице.
  Связаться с представителем компании ПП Експертний центр "Поділля" по всем вопросам вы можете при помощи телефонов +380 (67) 514-46-00, +380 (95) 752-25-95, +380 (63) 437-61-47, на официальном сайте http://cs1106146.uaprom.net.
Распечатать Редактировать данные компании ПП Експертний центр Нашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Винницкая область, Винница г., пр. Коцюбинського 20 офіс 402 (ТЦ Артем), Винница, Украина. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о ПП Експертний центр "Поділля"

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании ПП Експертний центр "Поділля". Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации ПП Експертний центр "Поділля"

QR-код с контактной информацией организации ПП Експертний центр
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании ПП Експертний центр "Поділля", и добавить их в адресную книгу вашего устройства.