ПП Експертно науково-дослідний центр "Експертиза", Приватне підприємство

Редактировать данные компании Приватне підприємство ПП Експертно науково-дослідний центр Нашли ошибку? Вход для представителя ПП Експертно науково-дослідний центр Это ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Винницкая область, Винница г., пров. Щорса 14А, Винница, 21012, Україна
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (67) 432-40-11
  +380 (432) 67-02-13
 • Сайты
  Официальный сайт ПП Експертно науково-дослідний центр http://pp-ekspertno-naukovo-dosldnij-tsentr-ekspertiza.uaprom.net
 • Описание
  Шановні колеги!

  Приватне підприємство експертно-науково-дослідний центр «Експертиза» є членом міжнародної організації ІААТІ (International Association of Auto Theft Investigators), реєстраційний номер - IN-00680 EU - боротьба з викраденням транспортних засобів (ТЗ) і представляє інтереси українських громадян за кордоном, а також інтереси західних страхових компаній в Україні та державах СНД.


  Напрямки роботи ПП ЕНДЦ «ЕКСПЕРТИЗА» - надання послуг з авто-товарознавчої та авто-технічної експертизи, страховий асістанс; технічний асістанс, цілодобова аварійно-комісарська служба.


  Головною метою підприємства є допомога власникам КТЗ - об’єктивно та швидко врегулювати спори з визначення вартості матеріального збитку, підготовка професійних та об’єктивних висновків щодо технічного стану КТЗ, а також довести до клієнтів страхових компаній, що страхування в сучасному суспільстві є невід’ємною частиною життя.


  Судові експерти та аварійні комісари підприємства мають спеціальну професійну підготовку, відповідні кваліфікації і сертифікати та можуть оперативно реагувати на виклик клієнтів у разі настання страхової події на території м. Вінниці та Вінницької області.


  Сектор аварійних комісарів здійснює консультативну та технічну допомогу в зборі і підготовці необхідного пакету документів для потенційних клієнтів, а також їх подальшого супроводження.


  Сприяння страховикам у проваджені їх позитивного іміджу серед власників транспортних засобів (в тому числі і при реалізації ОСАГО).


  Оптимізація витрат страхових компаній при врегулюванні страхових випадків.


  Такий підхід стає вкрай необхідним на ринку страхування, де якість послуг має першочергове значення. Експертно-науково-дослідний центр «Експертиза» свою діяльністю намагається удосконалювати і підтримувати розвиток судово-експертної діяльності та розвиток культури страхування в Україні.


  У зв’язку з вищевикладеним, запрошуємо Вас до співпраці щодо надання асістанських послуг нашими спеціалістами.


  Год основания:2001
  Количество сотрудников:5-10 чоловік

 • Товары и услуги
  - СТРАХОВИЙ та ТЕХНІЧНИЙ АСИСТАНС,
  - Цілодобова допомога автовласникам на території Вінницької області,
  - Експертная діяльність, оцінка збитку, калькуляція відновлювального ремонту,
  - Форум.
 • Кратко об организации
  Организация размещена в разделе «Автотранспортные предприятия / Автотранспорт» нашего справочника. Региональная принадлежность компании - Винница и Винницкий район, Винницкая область, Украина. Компания Приватне підприємство ПП Експертно науково-дослідний центр "Експертиза" находится по адресу пров. Щорса 14А, Винница, 21012, Україна в Виннице. Связаться с администрацией можно по телефонам +380 (67) 432-40-11, +380 (432) 67-02-13. Официальный веб-сайт организации доступен по адресу http://pp-ekspertno-naukovo-dosldnij-tsentr-ekspertiza.uaprom.net.
Распечатать Редактировать данные компании Приватне підприємство ПП Експертно науково-дослідний центр Нашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Винницкая область, Винница г., пров. Щорса 14А, Винница, 21012, Україна. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

QR-код с контактной информацией организации ПП Експертно науково-дослідний центр "Експертиза", Приватне підприємство

QR-код с контактной информацией организации ПП Експертно науково-дослідний центр
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании ПП Експертно науково-дослідний центр "Експертиза", Приватне підприємство, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.
Закрыть Комментарий
11 + 6 =