ПП фірма "Сніжинка"

Редактировать данные компании ПП фірма Нашли ошибку? Вход для представителя ПП фірма Это ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Винницкая область, Винница г.
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (432) 35-05-44
  +380 (432) 32-46-58
 • E-mail
 • Описание

  Єврохімчистка «Сніжинка» розпочала свою діяльність 10 листопада 1996 року, після купівлі на аукціоні державного комунального підприємства побутового обслуговування «Сніжинка». Від початку заснування та по цей час її очолює директор Гавришко Майя Володимирівна. Основні види діяльності хімічна чистка одягу, прання білизни та килимів від населення та підприємств, чищення пух-пера, пошиття, реставрація подушок, ковдр, полірування штучного хутра, фарбування одягу, дублянок.

  В 2007-2009р.р. був зроблений капітальний ремонт фасаду приміщення, заміна старого обладнання на нове сучасне. Для зручності відвідувачів на підприємстві створили маленький будинок побуту. У приміщенні розташована студія нарощування нігтів, перукарня, агенція нерухомості «Капітал», подільський експертний центр, магазин посуду. Основні клієнти фірми – населення, бюджетні установи, приватні підприємства, підприємці м. Вінниці та Вінницької обл. Для постійних клієнтів є дисконтні знижки. Фірма «Сніжинка» це колектив досвідчених та професійних працівників високого класу з багаторічним стажем. З 1996р. по 2012р. підприємство працює без скорочень та зупинок у роботі.


  Підприємство є дійсним членом ліги асоціації підприємств хімічної чистки і пралень України. В 2004р. Вінницькою міською радою підприємству присвоєна перша категорія. В 2011р. виданий сертифікат «ТОП 100» від Вінницької обласної товарно-адресної бізнес-довідки, що засвідчує високий рівень визнання серед потенційних споживачів та являється однією з найбільш запитуваних за назвою та видами діяльності підприємство. Єврохімчистка неодноразово приймала участь в регіональних конкурсах «Бізнес-еліта Поділля» в номінації «Стабільність», «Наша марка». В 2011р. хімчистка «Сніжинка» стала лідером року в конкурсі «Імена , Яким Довіряють».


  Гарантія якості, любов та відданість справі – основне кредо робітників підприємства.


  Технічна та технологічна можливості фірми дозволяються надати населенню всі види послуг хімічної чистки та прання. Наш девіз: «Європейська якість, українські ціни».


 • Товары и услуги
  - Хімчистка килимів,
  - Хімчистка ковдр,
  - Прання килимів,
  - Прання спецодягу,
  - Прання білизни,
  - Прання весільних суконь,
  - Прання штучних та синтетичних ковдр,
  - Прання,
  - Прання гардин та тюлей,
  - Чистка подушок.
 • Кратко об организации
  Фирма ПП фірма "Сніжинка" из Винницы предоставляет заказчикам товары и услуги в направлении Дома быта.
  Компанию можно найти по адресу в Виннице.
  Связаться с представителем организации ПП фірма "Сніжинка" по интересующим Вас вопросам вы можете по телефонам +380 (432) 35-05-44, +380 (432) 32-46-58, по e-mail zunder89@mail.ru.
 •   Задать вопрос представителю организации
Распечатать Редактировать данные компании ПП фірма Нашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Винница, Винницкая область, Украина. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о ПП фірма "Сніжинка"

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании ПП фірма "Сніжинка". Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации ПП фірма "Сніжинка"

QR-код с контактной информацией организации ПП фірма
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании ПП фірма "Сніжинка", и добавить их в адресную книгу вашего устройства.