пп"kagliak"

отзывов пока нет
Написать отзыв
Это ваша компания?
+380 (67) 388-10-45
http://kagliak.uaprom.net
ул.Привокзальная 1г,кв3, Винница, Украина Винницкая область, Винница г., Украина
Ошибка в описании?
пп"kagliak"
+380 (67) 388-10-45
ул.Привокзальная 1г,кв3, Винница, Украина, Винница

Отзывы о пп"kagliak"

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании пп"kagliak". Вы можете быть первым и оставить свой отзыв .

Для этой компании еще никто не добавлял фото
Добавить фото
О компании

аренда и продажа недвижимости в Виннице и области

Товары и услуги
- Продам дом,
- Сдам дом,
- Продам участок под застройку.
Оставьте отзыв первым
+380 (67) 514-46-00
пр. Коцюбинського 20 офіс 402 (ТЦ Артем), Винница, Украина, Винница
Послуги з оцінки землі, нерухомості, устаткування, транспорту, сільгоспмашин, бізнесу, цілісних майнових комплексів, проведення економічних експертиз та досліджень, надання послуг з перевірки правильності ведення економічної діяльності підприємств, підготовка підприємств до ревізійної перевірки. Рекламна інформація Компанія надає послуги з підготовки фінансово-господарської діяльності підприємств до ревізій та перевірок контролюючими органами. Проводить економічні експертизи та дослідження: - документів бухгалтерського, податкового обліку і звітності; - дослідження документів про економічну діяльність підприємств і організацій; - дослідження документів фінансово-кредитних операцій. Надання консультацій в організації призначення та проведення всіх видів експертиз та досліджень до різних установ та організацій. Надаємо послуги по оцінці нерухомості, земельних ділянок, машин і обладнання, технологічних ліній, автотранспорту ( в т.ч. матеріального збитку автотранспорту), рухомих речей, цінних паперів, акцій. Спеціалістів фірми відрізняє творчий підхід, високі професійні знання і оперативність вирішення будь-яких, в тому числі і складних чи нестандартних завдань. Співробітництво з фірмою дозволить Вам зекономити кошти і час для вирішення своїх виробничих проблем, налагодити діяльний контроль за рухом своїх коштів і майна, вирішити ряд матеріальних проблем. Професійні знання і досвід співробітників фірми в області оцінки і права, а також готовність оперативно вирішити будь-які питання з урахуванням специфіки Вашої діяльності, тенденцій ринку та постійно мінливого законодавства. Ключові слова Експертний центр, Експертний центр Поділля, бухгалтерська, бухгалтерська експертиза, бухгалтерське дослідження,ревізія, ревізійна перевірка, оцінка, оцінка землі, нерухомості, устаткування, транспорту, сільгоспмашин, бізнесу, цілісних майнових комплексів, проведення економічних експертиз та досліджень, надання послуг з перевірки правильності ведення економічної діяльності підприємств, підготовка підприємств до ревізійної перевірки, юридичні послуги, юридичні, юридична діяльність, експертна діяльність, експертиза, дослідження,консультації, послуги.
Оставьте отзыв первым
+380 (432) 272779
Украина,Винницкая область, Винница,21011, ул. Гната Мороза, 103А, Винница
Производство и экспорт сахара,цукор, грузоперевозки международные
Оставьте отзыв первым
+380 (432) 562554
Украина,Винницкая область, Винница,00001, ул. Хлебная, 13, Винница
Полный комплекс услуг при любых операциях с недвижимостью.
Оставьте отзыв первым
+380 (67) 602-66-95
Украина,Винницкая область, Винница,21021, Пр-т Космонавтов, 30а , Офис 702, Винница
ПОЛНЫЙ спектр риэлторских услуг: купля-продажа квартир, домов, земельных участков, услуги по аренде недвижимости, подготовка пакета документов и юридическое сопровождение! Мы гарантируем Вам качественный сервис, индивидуальный подход к каждому клиенту, наиболее полную и актуальную информацию по всем объектам, комфорт и безопасность сделки ... БЕСПЛАТНЫЙ ПРИЕМ ЗАЯВОК НА ПРОДАЖУ и аренда недвижимости.!!
Оставьте отзыв первым
+380 (432) 570118
Украина,Винницкая область, Винница,21000, ул. Зодчих, 24, Винница
Концерн "Подолье" на сегодня - серьезный игрок строительного рынка Винницкой области.
Оставьте отзыв первым
+380 (432) 270016
Украина,Винницкая область, Винница,21000, ул. Черниговская, 1а, Винница
Сдача в аренду собственного недвижимого имущества

Кратко об организации

Фирма пп"kagliak" из Винницы предоставляет заказчикам услуги и товары в направлении Агентства недвижимости. Находится по адресу ул.Привокзальная 1г,кв3, Винница, Украина в Виннице. Связаться с контактным лицом организации пп"kagliak" по интересующим Вас вопросам вы можете на web-странице http://kagliak.uaprom.net, по номеру +380 (67) 3881045.