Приватне підприємство "Мінераліз"

Редактировать данные компании Приватне підприємство Нашли ошибку? Вход для представителя Приватне підприємство Это ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Винницкая область, Винница г., ул. Фрунзе, 4, Винница, 21007, Украина
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (67) 363-57-60
  +380 (432) 27-26-55
 • Сайты
  Официальный сайт Приватне підприємство http://cs1229537.uaprom.net
 • Описание

  Приватне підприємство «МІНЕРАЛІЗ» засновано у травні 2010 року. Проте, не зважаючи на невеликий час, вже зарекомендувало себе як надійного партнера на агрохімічному ринку України. На підприємстві працюють фахівці високого рівня, менеджери з продажу мають вищу агрономічну освіту та великий досвід роботи у аграрному секторі України. Кожен працівник підприємства завжди радий допомогти у виборі необхідної агрохімічної продукції.


  Головним напрямком діяльності підприємства є виробництво тукосумішей різних марок, у тому числі і з мікроелементами, з подальшим відвантаженням за розпорядженям покупця як залізничним, так і автомобільним транспортом. Також підприємство реалізує повний спектр мінеральних добрив як з власної складської мережі, так і з поставкою на будь-яку залізничну станцію України. Станом на 2013 рік ПП "МІНЕРАЛІЗ" здійснює реалізацію добрив зі складів в Полтавській, Вінницькій, Хмельницькій та Дніпропетровській областях. Також надаємо послуги по прийманню, зберіганню та подальшому відвантаженню мінеральних добрив.


  Приватне підприємство "МІНЕРАЛІЗ" надає низку послуг: фасування мінеральних добрив як в мішки так і в біг-беги різного об`єму, проведення детального картографування сільськогосподарських територій з прив`язкою по GPS.


  Надаємо допомогу в виборі формул тукосумішей під кожне поле та під кожну культуру. Постійно впроваджуємо нові технології в виробництві тукосумішей, а також виводимо на ринок України новітні продукти, яким немає аналогів. Більш детальну інформацію Ви маєте можливість отримати як на інших сторінках сайту, так і у наших спеціалістів.


  Відділ агрохімічного сервісу компанії «МІНЕРАЛІЗ» забезпечує комплексний агрохімічний консультаційний супровід сільськогосподарського виробництва, дає безкоштовні, повні та детальні консультації з питань використання як твердий мінеральних гранульованих добрив, так і добрив для позакореневого живлення рослин і фертигації.


 • Товары и услуги
  - Удобрения.
 • Кратко об организации
  Компания Приватне підприємство "Мінераліз" из Винницы предлагает клиентам услуги и товары в сфере деятельности Промышленная химия, Химическое сырьё.
  Организацию можно найти по адресу ул. Фрунзе, 4, Винница, 21007, Украина в Виннице.
  Связаться с контактным лицом компании Приватне підприємство "Мінераліз" по всем вопросам вы можете на web-странице http://cs1229537.uaprom.net, по номерам +380 (67) 363-57-60, +380 (432) 27-26-55.
Распечатать Редактировать данные компании Приватне підприємство Нашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Винницкая область, Винница г., ул. Фрунзе, 4, Винница, 21007, Украина. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о Приватне підприємство "Мінераліз"

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Приватне підприємство "Мінераліз". Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации Приватне підприємство "Мінераліз"

QR-код с контактной информацией организации Приватне підприємство
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании Приватне підприємство "Мінераліз", и добавить их в адресную книгу вашего устройства.