Status Quo

отзывов пока нет
Написать отзыв
Это ваша компания?
+380 (93) 452-20-33
+380 (67) 925-95-07
http://status-quo.uaprom.net
площа Гагаріна, 2, Винница, Украина Винницкая область, Винница г., Украина
Ошибка в описании?
Status Quo
+380 (93) 452-20-33
площа Гагаріна, 2, Винница, Украина, Винница

Отзывы о Status Quo

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Status Quo. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв .

Для этой компании еще никто не добавлял фото
Добавить фото
О компании

Юридичні послуги:

- Банківські спори (вирішення кредитних питань, оскарження питань щодо підняття процентної ставки, скасування виконавчих написів, скасування заочних рішень та ін. питання пов'язані із кредитними договорами); - Цивільне право (визнання права власності на майно, визнання недійсним правочинів, супровід щодо купівлі-продажу рухомого і нерухомого майна, підготовка договорів та ін. питання); - Сімейне право (розірвання шлюбів, розподіл спільного майна, стягення аліментів, усиновлення, позбавлення батьківських прав); - Господарське право та корпоративне право (підготовка, аналіз та супровід всіх необхідних документів пов'язаних із господарською діяльністю юридичних осіб та СПД); - Податкове право (оскарження податкових повідомлень-рішень в суді, аналіз щодо проведення планових та позапланових перевірок, представлення інтересів в органх владних повноважень); - Житлове право (аналіз та підготовка всіх документів, пов'язаних із питанням житла). Представлення інтересів в суді.

Товары и услуги
- Юридині послуги.
Оставьте отзыв первым
+380 (97) 162-58-25
Украина,Винницкая область, Винница,ул. Д.Нечая,65, оф. 414, Винница
- Послуги охорони, - Послуги приватних детективів.
Оставьте отзыв первым
+380 (432) 325917
Украина,Винницкая область, Винница,2110, ул. Грушевського, 23, Винница
Развитие собственности услуги управления и купли- продажи / Услуги: Услуги в области безопасности / Юридические
Оставьте отзыв первым
+380 (66) 076-44-72
Украина,Винницкая область, Винница,21029, г. Винница, Винница
Конкурентная разведка, проверка деловых партнеров и персонала, установления фактов супружеской неверности и многое другое!!! Квалифицированные сотрудники, обладающие огромным опытом работы в спецслужбах и правоохранительных органах, решат Ваши деликатные проблемы (Украина, страны СНГ, Европа). Конфиденциальность!
Оставьте отзыв первым
+380 (67) 443-80-27
Украина,Винницкая область, Винница,21030, Тарногродского 30 А, Винница
ООО "Охранная компания "Фортеця" предоставляет охранные услуги в интересах Заказчика при строгом соблюдении требований, согласно действующему законодательству Украины. Компания осуществляет охрану:заводов, фабрик которые находятся по всей территории Украины. На рынке охранных услуг Украины компания присутствует с 2007 года. Основные направления деятельности: Предоставление охранных услуг заводам, фабрикам, предприятиям по всей территории Украины. Право на осуществление деятельности по предоставлению охранных услуг ООО "Охранная компания "Фортеця" подтверждено лицензией МВД Украины АВ №507688 которая была возобновлена в связи с изменением юридического адреса.
Оставьте отзыв первым
+380 (67) 307-44-08
Украина,Винницкая область, Винница,21000, м.Вінниця, вул. Кропивницького,3, Винница
Кожний день ми самі та наші близькі є безпосередніми учасниками дорожнього руху і інколи виникають ситуації, в яких без участі фахівця з автоправа не обійтися. Прикладів таких ситуацій досить багато, це, зокрема, дорожньо-транспортні пригоди та наслідки, що з ними пов'язані, страхування (обов'язкове та добровільне), спори зі страховими компаніями, позбавлення прав керування транспортним засобом, штрафи ДАІ, які не завжди є об'єктивними та законними тощо. Пересічному водієві досить важко самостійно розібратися в тонкощах законодавства, враховуючи те, що воно досить часто змінюється, та відстояти свої права в повному обсязі. Багато із таких ситуацій потребують своєчасного втручання відповідного фахівця, за для того, аби справа була вирішена професійно, об'єктивно та своєчасно. Власне, за для вирішення вищеперерахованих питань, командою юристів - однодумців був створений Центр правової підтримки водіїв «АВТОРАДНИК». Центр правової підтримки водіїв «АВТОРАДНИК» є молодою командою, головною метою якої є надання правової допомоги водіям та автовласникам у будь-яких ситуаціях, що виникають в області автоправа та автострахування. Фахівці Центру надають послуги по повному юридичному супроводу справ, як адміністративної так і цивільної спрямованості. Починаючи з вивчення матеріалів справи та збору необхідних доказів і закінчуючи представництвом у судах, страхових компаніях, правоохоронних органах тощо. Для клієнтів Центру є можливість абонентського обслуговування, діє дисконтний клуб та програма лояльності. Також, з метою надання своєчасної правової допомоги та гарантії дотримання прав водіїв ЦППВ «АВТОРАДНИК» надає цілодобову он-лайни підтримку
Оставьте отзыв первым
+380 (432) 602030
Украина,Винницкая область, Винница,ул. Архитектора Артынова 12, оф. 2, Винница
Ассистирующая компания, которая занимается организацией Аварийного асистансу - это помощь в решении проблем, которые возникли в результате наступления ДТП. Автогард - это единственная в Украине ассистирующая компания, которая сама: осуществляет страхование, выезжает на ДПТ, занимается сбором документов, немедленно ремонтирует Ваш автомобиль за свой счет на СТО, самостоятельно регулирует збитокиз страховой компанией.

Кратко об организации

Организация Status Quo из Винницы может предложить покупателям товары и услуги в рубрике Юридические услуги. Расположена по адресу площа Гагаріна, 2, Винница, Украина в Виннице. Связаться с представителем фирмы Status Quo, чтобы получить ответ на Ваш вопрос, вы можете по телефонам +380 (93) 4522033, +380 (67) 9259507, на сайте http://status-quo.uaprom.net.