Вінницьке регіональне БТІ

отзывов пока нет
Написать отзыв
Это ваша компания?
+38 (063) 298-62-98 Телефон
+38 (067) 433-15-28 — Телефон
Работаем по области Винницкая область, Винница г., Украина
Ошибка в описании?
Вінницьке регіональне БТІ
+38 (063) 298-62-98
Работаем по области, Винница

Отзывы о Вінницьке регіональне БТІ

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Вінницьке регіональне БТІ. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв .

Для этой компании еще никто не добавлял фото
Добавить фото
О компании
Наша організація надає послуги з інвентаризації нерухомого майна (технічний паспорт) та допомогу в оформленні необхідних дозвільних  та юридичних документів. Кваліфіковані фахівці з великим стажем роботи нададуть  Вам необхідні  безкоштовні консультації. Роботи виконуємо в най коротші терміни. 1) Проведення технічної інвентаризації житлових та нежитлових будівель, споруд з виготовленням технічного паспорта для оформлення свідоцтва на право власності. 2) Узаконення самочинного будівництва; 3) Оформлення дозвільних документів на будівництво; 4) Виділ в натурі частки з об’єкта нерухомого майна; розрахунок часток у спільній власності; 5) Поділ об'єктів нерухомого майна; 6) Надання консультаційних послуг з питань нерухомості. 7)Технічний звіт (звіт про проведення технічного обстеження) будівель та споруд необхідний для: - узаконення самочинно збудованих нежитлових будівель, індивідуальних(садибних) житлових будинків, садових будинків, дачних будинків, господарських(присадибних) будівель та споруд. - перед будь-якою реконструкцією чи переплануванням - перед капітальним ремонтом Технічне обстеження будівель і споруд проводиться відповідно державним стандартам, будівельним нормам і правилам, нормативним актам з пожежної безпеки, санітарному законодавству, які наведені в Переліку чинних в Україні нормативних документів у галузі будівництва. 8)Переведення дачних та садових будинків в житлові Відтепер можливе переведення дачних і садових будинків, що відповідають державним будівельним нормам, у житлові будинки. Ми допоможемо підготувати необхідні документи : - технічний паспорт БТІ - звіт про проведення технічного огляду садового (дачного) будинку з висновком про його відповідність державним будівельним нормам. Послуги надаються на території  Вінницької області . Сертифікат Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України
Год основания:2013
Товары и услуги
- Технічний паспорт на нерухоме майно.
Оставьте отзыв первым
+380 (98) 320-29-97
ул. Козицкого, 51, оф.311, Винница, Украина, Винница
Оставьте отзыв первым
+380 (97) 162-58-25
Украина,Винницкая область, Винница,ул. Д.Нечая,65, оф. 414, Винница
- Послуги охорони, - Послуги приватних детективів.
Оставьте отзыв первым
+380 (432) 325917
Украина,Винницкая область, Винница,2110, ул. Грушевського, 23, Винница
Развитие собственности услуги управления и купли- продажи / Услуги: Услуги в области безопасности / Юридические
Оставьте отзыв первым
+380 (66) 076-44-72
Украина,Винницкая область, Винница,21029, г. Винница, Винница
Конкурентная разведка, проверка деловых партнеров и персонала, установления фактов супружеской неверности и многое другое!!! Квалифицированные сотрудники, обладающие огромным опытом работы в спецслужбах и правоохранительных органах, решат Ваши деликатные проблемы (Украина, страны СНГ, Европа). Конфиденциальность!
Оставьте отзыв первым
+380 (67) 443-80-27
Украина,Винницкая область, Винница,21030, Тарногродского 30 А, Винница
ООО "Охранная компания "Фортеця" предоставляет охранные услуги в интересах Заказчика при строгом соблюдении требований, согласно действующему законодательству Украины. Компания осуществляет охрану:заводов, фабрик которые находятся по всей территории Украины. На рынке охранных услуг Украины компания присутствует с 2007 года. Основные направления деятельности: Предоставление охранных услуг заводам, фабрикам, предприятиям по всей территории Украины. Право на осуществление деятельности по предоставлению охранных услуг ООО "Охранная компания "Фортеця" подтверждено лицензией МВД Украины АВ №507688 которая была возобновлена в связи с изменением юридического адреса.
Оставьте отзыв первым
+380 (67) 307-44-08
Украина,Винницкая область, Винница,21000, м.Вінниця, вул. Кропивницького,3, Винница
Кожний день ми самі та наші близькі є безпосередніми учасниками дорожнього руху і інколи виникають ситуації, в яких без участі фахівця з автоправа не обійтися. Прикладів таких ситуацій досить багато, це, зокрема, дорожньо-транспортні пригоди та наслідки, що з ними пов'язані, страхування (обов'язкове та добровільне), спори зі страховими компаніями, позбавлення прав керування транспортним засобом, штрафи ДАІ, які не завжди є об'єктивними та законними тощо. Пересічному водієві досить важко самостійно розібратися в тонкощах законодавства, враховуючи те, що воно досить часто змінюється, та відстояти свої права в повному обсязі. Багато із таких ситуацій потребують своєчасного втручання відповідного фахівця, за для того, аби справа була вирішена професійно, об'єктивно та своєчасно. Власне, за для вирішення вищеперерахованих питань, командою юристів - однодумців був створений Центр правової підтримки водіїв «АВТОРАДНИК». Центр правової підтримки водіїв «АВТОРАДНИК» є молодою командою, головною метою якої є надання правової допомоги водіям та автовласникам у будь-яких ситуаціях, що виникають в області автоправа та автострахування. Фахівці Центру надають послуги по повному юридичному супроводу справ, як адміністративної так і цивільної спрямованості. Починаючи з вивчення матеріалів справи та збору необхідних доказів і закінчуючи представництвом у судах, страхових компаніях, правоохоронних органах тощо. Для клієнтів Центру є можливість абонентського обслуговування, діє дисконтний клуб та програма лояльності. Також, з метою надання своєчасної правової допомоги та гарантії дотримання прав водіїв ЦППВ «АВТОРАДНИК» надає цілодобову он-лайни підтримку

Кратко об организации

Организация Вінницьке регіональне БТІ из Винницы может предложить покупателям товары и услуги в рубрике Юридические услуги. Расположена по адресу Работаем по области в Виннице. Связаться с представителем фирмы Вінницьке регіональне БТІ, чтобы получить ответ на Ваш вопрос, вы можете по телефонам +38 (063) 2986298, +38 (067) 4331528, по e-mail tehpassport_bti@ukr.net.