VinRef

Редактировать данные компании VinRefНашли ошибку? Вход для представителя VinRefЭто ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Винницкая область, Винница г., вул. Келецька 53, Винница, Україна
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (97) 557-58-30
  +380 (93) 472-12-16
  +380 (432) 57-20-52
  +380 (432) 57-53-31
 • Сайты
  Официальный сайт VinRef http://vinref.uaprom.net
 • Описание

  Якщо Вам необхідно виконати дипломну, курсову, звіт по практиці, контрольну або реферативну роботу і у Вас бракує часу на вирішення цієї проблеми або не вдалось знайти необхідної інформації чи матеріалів – ми готові Вам допомогти!
  Особливості нашої роботи:
  1. Професіоналізм. Наш колектив – це переважно фахівці суміжних професій (бухгалтери, економісти, програмісти, методисти і т.д.), що володіючи солідними теоретичними знаннями, мають великий досвід практичної діяльності, який успішно використовують в написанні наукових робіт.
  2. Значний досвід роботи в даній галузі. А це вже 7 років, що дозволяє вільно орієнтуватися в специфіці і вимогах багатьох вищих навчальних закладів, що є додатковою гарантією їх якості та безпроблемного здавання.
  3. Відповідальність. Нам ніколи не буває соромно за свою роботу, тому що якість курсової, дипломної чи іншої роботи завжди ставимо на перше місце.
  4. Помірні ціни. Враховуючи серйозний підхід до написання наукових робіт, будь-то реферат чи дипломний проект, ціни на наші роботи досить помірні.
  5. Повний супровід до захисту. Ми завжди враховуємо побажання викладача, якщо такі є, та оперативно і безкоштовно вносимо їх в роботу.


 • Товары и услуги
  - Курсові роботи з економічної теорії, фінансів, маркетингу, менеджменту та інших економічних дисциплін,
  - Дипломні роботи з фінансів, економіки підприємств, маркетингу, менеджменту та інших економічних дисциплін..
 • Кратко об организации
  Организация размещена в разделе «Организации повышения квалификации / Повышение квалификации» нашего справочника. Региональная принадлежность компании - Винница и Винницкий район, Винницкая область, Украина. Компания VinRef находится по адресу вул. Келецька 53, Винница, Україна в Виннице. Связаться с администрацией можно по телефонам +380 (97) 557-58-30, +380 (93) 472-12-16, +380 (432) 57-20-52, +380 (432) 57-53-31. Официальный веб-сайт организации доступен по адресу http://vinref.uaprom.net.
Распечатать Редактировать данные компании VinRefНашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Винницкая область, Винница г., вул. Келецька 53, Винница, Україна. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

QR-код с контактной информацией организации VinRef

QR-код с контактной информацией организации VinRef
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании VinRef, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.
Закрыть Комментарий
6 + 10 =