Вы находитесь в рубрике:
+380 (3131) 21483
Горького улица, 21, Мукачево, 89600
Лариса Сафонова: Кто ищет:Сафонова Лариса Николаевна Ищу биологическую мать, которая отказалась от меня в роддоме в 1974 г. Я была удочерена и оформлена в загсе г. Мукачево. Данные мои при удочерении были изменены, после удочерения приемная мама все документы уничтожила. Город, где находится дом малютки, откуда меня взяли не известен. Потом меня увезли в Россию. Мои приемные родители Сафонов Николай Андреевич и Сафонова Людмила Павловна-умерли. Только через загс г. Мукачево можно найти мою биол. мать. Имеется на руках свид-во о рождении, о чем в книге о регистрации актов о рождении 1974 г августа месяца 30 числа произведена запись за №158. Дата выдачи 28 января 1975 г. Сейчас я живу в России Помогите пожалуйста,я уже не знаю куда обратиться! Про меня был не большой видео сюжет на 1 канале за 08 12 2013 г в программе Воскресное Время
Оставьте отзыв первым
литейное производство
+388 (03143) 23350
Мира пл., 5, Виноградов, 90300
Оставьте отзыв первым
+380 (66) 428-25-39
проспект Свободы, 52, Ужгород, 88000, Украина, Ужгород
Приватне підприємство «Приватна охоронна агенція «УЖ» створена в 2010 році, як ліцензована приватна структура для вирішення питань щодо забезпечення захисту життя і здоров’я громадян, охорони майна власників, у тому числі при його транспортуванні , вирішення комплексних завдань забезпечення безпеки об’єктів , встановлення систем відео спостереження, контролю доступу та охоронної сигналізації. В основу ідеології компанії покладені професіоналізм, ефективну взаємодію з правоохоронними органами, оперативне вирішення поставлених завдань, гнучкий підхід до співпраці, а також використання новітніх світових технологічних розробок в області засобів охорони. На роботу в агенцію ми приймаємо на конкурсній основі, перевага надається тим , хто в минулому служив в підрозділах повітрянодесантних військ, морської піхоти, органах внутрішніх справ та інших спеціальних підрозділах. Обов’язковою умовою запрошення на роботу є спеціальна перевірка на відповідність до кваліфікаційних вимог, а при остаточному вирішенні питання про працевлаштування - початковий курс спеціальної, правової, технічної та фізичної підготовки, а також спеціальний курс дій в екстремальних умовах. На сьогоднішній день ПП « ПОА «УЖ» забезпечує охорону та безпеку об’єктів. Серед них заводи і фабрики, офіси, клуби та дискотеки, нотаріальні контори та навчальні заклади, а також багато інших об’єктів різних форм власності. Якісному виконанню охоронних послуг сприяють наявні в розпорядженні агенції матеріальні та технічні ресурси. Охоронна агенція „УЖ” займається наданням повного спектру охоронних послуг, які включають в себе технічну та фізичну охорону : – Виконує проектування, монтаж , поставку обладнання з підключенням на власний Пульт Централізованого нагляду (ПЦН). – Організовує та забезпечує фізичну охорону об’єктів різного ступеня складності, займається супроводження цінних вантажів, охороною фізичних осіб та забезпеченням охорони культурно – масових заходів. – Можливість нашої агенції правильно поєднувати фізичну та технічну охорону об’єктів дає можливість максимально убезпечити особисту власність громадян та підприємств. – Співробітники агенції під час виконання охоронних функції забезпечуються форменим одягом, варіант одягу узгоджується з Клієнтом, спеціальними засобами індивідуальної оборони, телефонним та радіозв’язком. – На випадок екстремальних ситуацій передбачено додатковий виїзд групи швидкого реагування (ГШР), за допомогою встановлення кнопки тривожної сигналізації на об’єктах охорони. – Спеціалісти нашої агенції розроблять концепцію та схеми охорони, які максимально забезпечать безпеку об’єкту різної складності. Год основания:2010Количество сотрудников:11-50 человекУставный капитал:10 тыс. USD - 50 тыс. USD
Оставьте отзыв первым
+380 (95) 128-00-70
Украина,Закарпатская область, Ужгород,88015, ул. Оноковская, 35а, Ужгород
LACRAN, ООО - установка систем видеонаблюдения, контроля и управления доступом, охранной сигнализации, систем контроля кассовых операций, является на сегодняшний день неотъемлемой частью обеспечения безопасности любого предприятия. Видеонаблюдение является важнейшей системой обеспечения безопасности. Монтаж системы видеонаблюдения позволяет решать следующий круг задач: Воровство и мошенничество; Предотвращение вандализма; Несанкционированное проникновение на контролируемую территорию; Установление личности злоумышленника; Осуществление управленческой функции над персоналом.
Оставьте отзыв первым
+380 (67) 783-52-99
Украина,Закарпатская область, Мукачево,ул. Недецеи, 39, Мукачево
ООО «Юридическое агентство офицеров запаса« ЩИТ »создан как лицензионная структура для решения задач по обеспечению охраны всех форм собственности, защиты экономических интересов, чести и достоинства наших клиентов, защиты жизни и здоровья их родных и близких. «ЩИТ» входит в состав Ассоциаций частных предприятий охраны «Закарпатье», является членом «Украинской федерации работников негосударственных служб безопасности», европейский клуб Союза безопасности. За годы деятельности фирма заслужила репутацию надежного и стабильного партнера, динамично развивающаяся на рынке охранных услуг Украины. Наш девиз: «Честь и труд. Взаимодоверие, взаимопониминие, взаимоуважение »
Оставьте отзыв первым
+380 (96) 735-40-24
Украина,Закарпатская область, Хуст,90400, ул.Волошина 47 (магазин), Хуст
Наша компания предоставляет весь спектр услуг по проектированию, монтажу, а также обслуживанию систем видео наблюдения на объектах различной степени сложности и предназначения, например: видео наблюдение в магазине, супермаркете; видео наблюдение на складе , промышленных объектах, банках; видео наблюдение в квартире, даче или офисе. Сотрудничая с компанией Lux_soft, Вы можете быть уверены в высоком качестве исполнения, а также в точном соблюдении сроков в отношении поставленной задачи.
Оставьте отзыв первым
+380 (66) 092-11-35
Украина,Закарпатская область, Ужгород,ул. Проектная, 7, Ужгород
Охранная сигнализация, видеонаблюдение, установка домофонов
Оставьте отзыв первым
+380 (66) 996-27-63
Украина,Закарпатская область, Ужгород,бестужева 12,33, Ужгород
работы сантехнические, элекромонтажные
Оставьте отзыв первым
+380 (99) 383-66-99
Украина,Закарпатская область, Ужгород,88000, ул. Краснодонцев, Ужгород
Про нас - Best Сервіс Ужгород Ми - це команда сертифікованих професіоналів з багаторічним досвідом роботи! На сьогоднішній день, наші монтажники та сервісанти демонструють високий рівень професійної підготовки в релізації завдань по монтажу та обслуговування сантехнічних і оплаювальних систем. Нові послуги: Прочистка каналізації від жиру та механічного засмічення спеціалізованною машиною Rottenberger R600 - унікальна послуга для всіх замовників (приватні будинки, громадські заклади, бари, ресторани, кафе, перукарні, салони краси); Заключаємо довгострокові договори по плановому обслуговуванню сантехнічних мереж та опалювального обладнання. Швидко реагуємо на термінові виклики по всій теріторії області при виникненні аварійних ситуацій (Відмова опалювального обладнання у зимовий період); Відпрацьована система роботи з клієнтами що гарантує відповідний рівень проведення сервісного обслуговування та гарантії щодо проведених робіт.
Оставьте отзыв первым
+380 (95) 802-90-06
Украина,Закарпатская область, Ужгород,000, Ужгород, Ужгород
Оставьте отзыв первым
сборка и торговые поставки автомобилей марки skoda моделей 'шкода октавия' всех модификаций (кроме 4х4), 'шкода фабия', 'фольксваген', 'ауди'
+380 (44) 490-10-71
Соломоново, Победы улица, 46, Ужгород
Оставьте отзыв первым
+380 (312) 613051
Народная пл., 4, Ужгород, 88000
Оставьте отзыв первым
+380 (3132) 21338
Мира улица, 1, Рахов, 90600
Оставьте отзыв первым
+380 (3134) 33091
Ленина улица, 30, Тячев
Оставьте отзыв первым
+380 (3142) 98087
Каратской Сечи улица, 21, Хуст, 90400
В разделе Администрация, власть в Закарпатской области мы нашли 24 компании для вас. Пожалуйста, выберите подрубрику в меню ниже, чтобы увидеть больше компаний.
Вы находитесь в рубрике:
Администрация, власть
Уточните рубрику
Показать все подрубрики
Уточните регион
УкраинаЗакарпатская область