АУДИТОРСЬКА КОМПАНІЯ «ОСТ-АУДИТ»

+380 (612) 320427 офіс
+380 (50) 956-52-79 — ген. директор
Запорожская область, Запорожье г., Украина
Ошибка в описании?
Для этой компании еще никто не добавлял фото
Добавить фото
О компании

Радіємо!

Ми всі віримо в диво, хтось більше, а хтось менше. Але не всі здогадуються, що подорож в Світ дивовижного бере початок саме тут. Найкращий час для початку цієї подорожі – саме ця мить. Ставши на цей шлях, ми підіймаємося над усім звичайним і повсякденним до чогось значного, до того, що ми звикли відносити до вимислу, але насправді воно у нас під рукою, тут і зараз. Цей шлях існує поза часом, всюди і ніде. Він належить кожному і нікому. Тому необхідно творити, щоб зробити краще те, що вже належить нам. Жити - це означає мати право говорити все, що ми хочемо, бути тим, ким ми хочемо бути, робити те, що ми хочемо робити. І бути живим - значить бути вільним від руйнуючих нас наших страхів про сенс життя, що висушує багатьох з нас, визнаємо ми це чи ні. І немає в нашому житті правил або жорстких приписів, але є наше власне ставлення до життя. Воно і визначається нашою реакцією на події. Тому, справжнє життя справжньої людини, це дуже цікавий шлях. І найголовнішим тут є сам Шлях.

Ми вчимося, працюємо, творимо і знову вчимося. На шляху бувають дуже різні напрямки діяльності, іноді навіть зовсім протилежні один одному (на перший погляд). Але все це є одним цілісним шляхом, який формує наш світогляд і визначає рівень нашого існування.

Свій шлях маю і я. Багато чого було на цьому шляху… Взагалі відбувається все так: які думки-такі і дії, які дії – такі і події, які події – така і доля… Отримавши чергову, необхідну в існуючий системі освіту для отримання сертифікату аудитора, я почав свою діяльність в сфері аудиту з 1995 року і до цього часу із радістю виконую цю місію.

Взагалі, аудитор, це не тільки ‘сертифікат аудитора’, це людина – гравець, яка в достатньому обсязі опанувала: бухгалтерський облік, оподаткування, юриспруденцію, економіку, банківські справи, фінанси, прикладні і спеціальні знання та навики, ізотеричні знання та багато чого іншого.

Найголовнішим із переліченого є реальне знаходження самого аудитора в вищих просторах буття і його спроможність сприяти підняттю в ці простори своїх клієнтів. Все це є тоді, коли аудитор - людина освятила себе і навколишній простір за допомогою технології «Живе Слово». В результаті і у клієнтів аудитора прояснюється свідомість, поліпшується здоров’я, гармонізуються стосунки з ближніми, влаштовується доля, бізнес... При безпосередньому застосуванні самими клієнтами технології «Живе Слово», вони поступово виходять з простору боротьби і потрапляють у простір пригод та простір волі, де знаходять подібних до себе і створюють з ними організовану громаду. Всесвітня ж мережа таких громад формує оновлену українську націю і нову українську державу. Таким чином, головним завданням людини - аудитора є сприяння і виконання еволюційного завдання України – здійснення стрімкого і рішучого переходу у простір волі.

Генеральний директор ТОВ «АУДИТОРСЬКА КОМПАНІЯ ОСТ-АУДИТ» С.Остапенко

Хай Буде!

«Людський світ має 4 рівні існування.

Найнижчий – це простір страждань. У ньому нині перебуває значна частина українців. Вони зневірені, майже все бачать у темних тонах, а відтак генерують негативні емоції, притягуючи до себе нові нещастя.

Другий рівень – це простір боротьби. У ньому перебуває більшість українців. Вони борються за життя, відбиваються від хижаків, шукають порятунку. Тут також переважають негативні емоції, а навколишній світ сприймається як щось вороже й небезпечне.

Третій рівень – це простір пригод. Чимраз більше наших братів і сестер переходить у цей простір. У ньому також панує боротьба, проте вона вже насичена ігровим азартом, змагальністю, вірою у власні сили, прагненням самоствердження.

Найцікавіше ж – на четвертому рівні. Це простір волі. В ньому відчуваєш себе улюбленою дитиною Божою, паном-господарем своєї долі, перед яким відкриті тисячі доріг у світле майбутнє. Тут панують душевний спокій і любов, оптимізм і безстрашність, впевненість у власних силах і здатність йти в лобову атаку. Ознакою утвердження в цьому просторі є наявність достатньої кількості вільного часу. Людина волі перестає хвилюватися і метушитися, бо знає: часу в неї стільки, скільки потрібно, – не більше й не менше...»

І. Каганець, головний редактор журналу «Перехід-IV»

Товары и услуги
- Консалтинговые услуги в сфере управления,
- Консультування з підготовки фінансової інформації,
- Розробка проектів документів (статути, накази, внутрішні правила, посадові інструкції…).,
- Консультации по ведению бухгалтерского учета,
- Правовые и юридические услуги,
- Консультування по складанню фінансових звітів,
- Консультування по відновленню бухгалтерського обліку.
Оставьте отзыв первым
+380 (66) 394-84-34
Украина,Запорожская область, Запорожье,69006, ул. 40 лет Советской Украины, 1/2, оф. 37, Запорожье
Оставьте отзыв первым
+380 (68) 453-14-30
Украина,Запорожская область, Запорожье,69005, ул. Правды, 63, оф. 211, Запорожье
Оставьте отзыв первым
+380 (66) 233-29-80
Украина,Запорожская область, Запорожье,улица Патриотическая, 48, оф.120, Запорожье
Оставьте отзыв первым
+380 (67) 686-20-72
Украина,Запорожская область, Запорожье,69044, пл. Профсоюзов, 5, каб. 114., Запорожье
Оставьте отзыв первым
+380 (61) 213-06-69
Украина,Запорожская область, Запорожье,69032, ул. Макаренко, 4, Запорожье
Оставьте отзыв первым
+380 (612) 708-21-00
Украина,Запорожская область, Запорожье,ул. Сталеваров, 31, оф. 3, Запорожье

Кратко об организации

Компания АУДИТОРСЬКА КОМПАНІЯ «ОСТ-АУДИТ» из Запорожья предлагает клиентам услуги и товары в сфере деятельности Консалтинговые услуги для бизнеса. Организацию можно найти по адресу в Запорожье. Связаться с контактным лицом компании АУДИТОРСЬКА КОМПАНІЯ «ОСТ-АУДИТ» по всем вопросам вы можете по номерам +380 (612) 320427, +380 (50) 9565279.