ФОП Бондарчук

отзывов пока нет
Написать отзыв
Это ваша компания?
+380 (97) 868-84-38
+380 (63) 464-02-41
http://metalweld-zt.uaprom.net
ул. Саенко, Житомир, Украина Житомирская область, Житомир г., Украина
Ошибка в описании?
ФОП Бондарчук
+380 (97) 868-84-38
ул. Саенко, Житомир, Украина, Житомир

Отзывы о ФОП Бондарчук

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании ФОП Бондарчук. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв .

Для этой компании еще никто не добавлял фото
Добавить фото
О компании

ФОП Бондарчук «MetalWeld» успішнопрацює на ринку зварювальних послуг та виготовлення різнопланових зварних виробів і конструкцій з металопрокату в Житомирі і Житомирській області. За період своєї діяльності ми розробили і виготовили безліч зварних конструкцій і виробів з металу. В виробах виготовлених нами ви знайдете найкраще поєднання ціни, якості, надійності та зручності використання. Основний принцип нашої роботи – виріб з металопрокату повинен бути не дорогим, максимально надійним, продуманим під конкретне місце та особливості використання.

Виготовляємо, як найпростіші вироби і металоконструкції, так і вироби більш складного характеру з застосуванням елементів «холодного кування» металу. Ми виготовляємо, як типові (стандартні) вироби та металоконструкції, так і специфічні металоконструкції, вироби по індивідуальним проектам. Основні види виробів та металоконструкцій, які ми виготовляємо представлені в розділі нашого сайту "Основна продукція", де ви можете ознайомитися з основними видами продукції, яка виготовляється, а також з представленими напрацьованими ескізами виробів до кожного з видів конструкцій. Виготовлення виробів і металоконструкцій в більшості носить саме індивідуальний характер, але виготовлення типових (стандартних) металоконструкцій також має місце. Типові вироби переважно виготовляються заздалегідь і є в наявності на нашому складі. Виготовлені нами вироби, як правило, всі виробляються під конкретне місце встановлення та монтажу, враховуючи всі ваші побажання. На жаль, більшість зварних виробів з металопрокату покликаних облаштувати ваше житло, дачу, земельну ділянку – ніде придбати. Ви, звичайно ж, можете спробувати знайти для себе вже готовий виріб на будівельному ринку або в магазинах будівельних матеріалів, але знайти оптимальне готове рішення в цьому напрямку досить складно, тому найбільш оптимальним рішенням для вас – буде виготовити виріб під замовлення. Для біль детальної інформації щодо замовлення відвідайте розділ нашого сайту «Замовлення продукції». Ми виконуємо виготовлення виробів та металоконструкцій з металопрокату під замовлення, зварювальні виїзні роботи, як для фізичних, так і для юридичних осіб. Для того щоб замовити або придбати вже готові вироби або металоконструкції з металопрокату необхідно звернутися до нас за нашими контактними даними.

Товары и услуги
- Ворота хвіртки ковані Ворота з профнастилу Ворота калитки кованые Ворота калитки из профнастила,
- Столбики для забора Стовпчики для паркану Житомир,
- Торговые палатки агитационные. Намети торгові, агітаційні.,
- Лестница приставная. Лестницы приставные. Драбина приставна.,
- Решетки на окна кованые Грати на вікна ковані,
- Решетки на окна кованые Грати на вікна ковані,
- Крест надгробный металлический,
- Скамейки и столы на кладбище.
Оставьте отзыв первым
+380 (98) 982-29-07
Баранова, Житомир, Украина, Житомир
Продажа любых изделий из гранита. Доставка по всей Украине. каталог памятников http://files.mail.ru/AF0E4060064A426ABFD547E248DA20B5
Оставьте отзыв первым
+380 (412) 418711
Украина,Житомирская область, Житомир,ул.Ватутина, 75, Житомир
Продажа строительных материалов в Житомире и области.
Оставьте отзыв первым
+380 (412) 461606
Украина,Житомирская область, Житомир,Большая Бердичевская , 114, Житомир
Двери - продажа, установка Кабельно-проводниковая продукция Мебель - продажа Металлы и металлоизделия Оборудование для ресторанов, баров, кафе Столярные, плотницкие работы Торговое оборудование Окна, рамы - изготовление, продажа
Оставьте отзыв первым
+380 (412) 430176
Украина,Житомирская область, Житомир,вул 1 Травня 15А, офіс 15, Житомир
Компания занимается продажей кофе, чая, кавоматов, кофемолок.
Оставьте отзыв первым
+380 (93) 048-66-777564434
Украина,Житомирская область, Житомир,ул. Витрука, 9 а, Житомир
Торговля
Оставьте отзыв первым
+380 (412) 445755
Украина,Житомирская область, Житомир,10002, ул. Б. Бердичевская, 72, Житомир
Мощный завод по производству холодильного торгового оборудования известной торговой марки JUKA (Польша). Первая линия включает производство морозильных витрин (лари) для хранения и экспонирования продуктов питания: мороженого и полуфабрикатов. Гарантия на поставляемое оборудование - 2 года. Используем исключительно западноевропейские и американские материалы и комплектущие. Исключительное качество и умеренная цена.

Кратко об организации

Организация ФОП Бондарчук из Житомира может предложить покупателям услуги и товары в рубрике Складское оборудование. Фирму можно найти по адресу ул. Саенко, Житомир, Украина в Житомире. Связаться с контактным лицом фирмы ФОП Бондарчук, чтобы получить ответ на Ваш вопрос, вы можете через сайт http://metalweld-zt.uaprom.net, с помощью телефонов +380 (97) 8688438, +380 (63) 4640241.