ФОП Бондарчук

отзывов пока нет
Написать отзыв
Это ваша компания?
+380 (97) 868-84-38
+380 (63) 464-02-41
metalweld-zt.uaprom.net
ул. Саенко, Житомир, Украина Житомирская область, Житомир г., Украина
Ошибка в описании?
ФОП Бондарчук
+380 (97) 868-84-38
ул. Саенко, Житомир, Украина, Житомир

Отзывы о ФОП Бондарчук

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании ФОП Бондарчук. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв .

Для этой компании еще никто не добавлял фото
Добавить фото
О компании

ФОП Бондарчук «MetalWeld» успішнопрацює на ринку зварювальних послуг та виготовлення різнопланових зварних виробів і конструкцій з металопрокату в Житомирі і Житомирській області. За період своєї діяльності ми розробили і виготовили безліч зварних конструкцій і виробів з металу. В виробах виготовлених нами ви знайдете найкраще поєднання ціни, якості, надійності та зручності використання. Основний принцип нашої роботи – виріб з металопрокату повинен бути не дорогим, максимально надійним, продуманим під конкретне місце та особливості використання.


Виготовляємо, як найпростіші вироби і металоконструкції, так і вироби більш складного характеру з застосуванням елементів «холодного кування» металу. Ми виготовляємо, як типові (стандартні) вироби та металоконструкції, так і специфічні металоконструкції, вироби по індивідуальним проектам. Основні види виробів та металоконструкцій, які ми виготовляємо представлені в розділі нашого сайту "Основна продукція", де ви можете ознайомитися з основними видами продукції, яка виготовляється, а також з представленими напрацьованими ескізами виробів до кожного з видів конструкцій. Виготовлення виробів і металоконструкцій в більшості носить саме індивідуальний характер, але виготовлення типових (стандартних) металоконструкцій також має місце. Типові вироби переважно виготовляються заздалегідь і є в наявності на нашому складі.
Виготовлені нами вироби, як правило, всі виробляються під конкретне місце встановлення та монтажу, враховуючи всі ваші побажання. На жаль, більшість зварних виробів з металопрокату покликаних облаштувати ваше житло, дачу, земельну ділянку – ніде придбати. Ви, звичайно ж, можете спробувати знайти для себе вже готовий виріб на будівельному ринку або в магазинах будівельних матеріалів, але знайти оптимальне готове рішення в цьому напрямку досить складно, тому найбільш оптимальним рішенням для вас – буде виготовити виріб під замовлення. Для біль детальної інформації щодо замовлення відвідайте розділ нашого сайту «Замовлення продукції».
Ми виконуємо виготовлення виробів та металоконструкцій з металопрокату під замовлення, зварювальні виїзні роботи, як для фізичних, так і для юридичних осіб.
Для того щоб замовити або придбати вже готові вироби або металоконструкції з металопрокату необхідно звернутися до нас за нашими контактними даними.

Товары и услуги
- Ворота хвіртки ковані Ворота з профнастилу Ворота калитки кованые Ворота калитки из профнастила,
- Столбики для забора Стовпчики для паркану Житомир,
- Торговые палатки агитационные. Намети торгові, агітаційні.,
- Лестница приставная. Лестницы приставные. Драбина приставна.,
- Решетки на окна кованые Грати на вікна ковані,
- Решетки на окна кованые Грати на вікна ковані,
- Крест надгробный металлический,
- Скамейки и столы на кладбище.
Оставьте отзыв первым
+380 (67) 410-18-97
Украина,Житомирская область, Житомир,10005, ул. Черяховского, 106, к.152, Житомир
Оставьте отзыв первым
+380 (412) 449301
Украина,Житомирская область, Житомир,10000, ул. Витрука, 17а, Житомир
Оставьте отзыв первым
+380 (98) 435-55-77
ул.Довженка, 60, кв.38, Житомир, Украина, Житомир
Оставьте отзыв первым
+380 (97) 728-04-60
ул. Черняховского 104, Житомир, 10005, Украина, Житомир
Оставьте отзыв первым
+380 (67) 769-43-19
Гагарина 7, Житомир, Украина, Житомир
Оставьте отзыв первым
+380 (67) 410-47-67
Украина,Житомирская область, Житомир,10004, ул. Непокоренных, 22а, Житомир

Кратко об организации

Организация ФОП Бондарчук из Житомира может предложить покупателям услуги и товары в рубрике Складское оборудование. Фирму можно найти по адресу ул. Саенко, Житомир, Украина в Житомире. Связаться с контактным лицом фирмы ФОП Бондарчук, чтобы получить ответ на Ваш вопрос, вы можете через сайт metalweld-zt.uaprom.net, с помощью телефонов +380 (97) 8688438, +380 (63) 4640241.