ФОП Бондарчук

Редактировать данные компании ФОП БондарчукНашли ошибку? Вход для представителя ФОП БондарчукЭто ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Житомирская область, Житомир г., ул. Саенко, Житомир, Украина
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (97) 868-84-38
  +380 (63) 464-02-41
 • Сайты
  Официальный сайт ФОП Бондарчук http://metalweld-zt.uaprom.net
 • Описание

  ФОП Бондарчук «MetalWeld» успішнопрацює на ринку зварювальних послуг та виготовлення різнопланових зварних виробів і конструкцій з металопрокату в Житомирі і Житомирській області. За період своєї діяльності ми розробили і виготовили безліч зварних конструкцій і виробів з металу. В виробах виготовлених нами ви знайдете найкраще поєднання ціни, якості, надійності та зручності використання. Основний принцип нашої роботи – виріб з металопрокату повинен бути не дорогим, максимально надійним, продуманим під конкретне місце та особливості використання.


  Виготовляємо, як найпростіші вироби і металоконструкції, так і вироби більш складного характеру з застосуванням елементів «холодного кування» металу. Ми виготовляємо, як типові (стандартні) вироби та металоконструкції, так і специфічні металоконструкції, вироби по індивідуальним проектам. Основні види виробів та металоконструкцій, які ми виготовляємо представлені в розділі нашого сайту "Основна продукція", де ви можете ознайомитися з основними видами продукції, яка виготовляється, а також з представленими напрацьованими ескізами виробів до кожного з видів конструкцій. Виготовлення виробів і металоконструкцій в більшості носить саме індивідуальний характер, але виготовлення типових (стандартних) металоконструкцій також має місце. Типові вироби переважно виготовляються заздалегідь і є в наявності на нашому складі.
  Виготовлені нами вироби, як правило, всі виробляються під конкретне місце встановлення та монтажу, враховуючи всі ваші побажання. На жаль, більшість зварних виробів з металопрокату покликаних облаштувати ваше житло, дачу, земельну ділянку – ніде придбати. Ви, звичайно ж, можете спробувати знайти для себе вже готовий виріб на будівельному ринку або в магазинах будівельних матеріалів, але знайти оптимальне готове рішення в цьому напрямку досить складно, тому найбільш оптимальним рішенням для вас – буде виготовити виріб під замовлення. Для біль детальної інформації щодо замовлення відвідайте розділ нашого сайту «Замовлення продукції».
  Ми виконуємо виготовлення виробів та металоконструкцій з металопрокату під замовлення, зварювальні виїзні роботи, як для фізичних, так і для юридичних осіб.
  Для того щоб замовити або придбати вже готові вироби або металоконструкції з металопрокату необхідно звернутися до нас за нашими контактними даними.


 • Товары и услуги
  - Ворота хвіртки ковані Ворота з профнастилу Ворота калитки кованые Ворота калитки из профнастила,
  - Столбики для забора Стовпчики для паркану Житомир,
  - Торговые палатки агитационные. Намети торгові, агітаційні.,
  - Лестница приставная. Лестницы приставные. Драбина приставна.,
  - Решетки на окна кованые Грати на вікна ковані,
  - Решетки на окна кованые Грати на вікна ковані,
  - Крест надгробный металлический,
  - Скамейки и столы на кладбище.
 • Кратко об организации
  Организация ФОП Бондарчук из Житомира может предложить покупателям услуги и товары в рубрике Складское оборудование.
  Фирму можно найти по адресу ул. Саенко, Житомир, Украина в Житомире.
  Связаться с контактным лицом фирмы ФОП Бондарчук, чтобы получить ответ на Ваш вопрос, вы можете через сайт http://metalweld-zt.uaprom.net, с помощью телефонов +380 (97) 868-84-38, +380 (63) 464-02-41.
Распечатать Редактировать данные компании ФОП БондарчукНашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Житомирская область, Житомир г., ул. Саенко, Житомир, Украина. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о ФОП Бондарчук

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании ФОП Бондарчук. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации ФОП Бондарчук

QR-код с контактной информацией организации ФОП Бондарчук
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании ФОП Бондарчук, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.