Нейл, ООО

Редактировать данные компании Нейл, ОООНашли ошибку? Вход для представителя Нейл, ОООЭто ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Житомирская область, Житомир г., Украина,Житомирская область, Житомир,10001, Коммерческая 4
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (412) 340571
  -
  Дирекция
 • Сайты
  Официальный сайт Нейл, ООО http://90758.ua.all.biz
 • Описание

  ТОВ «Нейл» виготовляє цвяхи за самими вимогливими німецькими стандартами. Усі технологічні процеси виробництва цвяхів обладнанні сучасними автоматами та лініями провідних європейських фірм: «WAFIOS», «ALTRIMEX», «HERBORN + BREITENBAH» та інших. Продукція фасується в гофрокартонну тару, з подальшим завантаженням на європіддон з ціллю зберігання та зручності при транспортуванні. Висока якість продукції, що виробляється підприємством, дозволяє йому стати Лауреатом багатьох національних конкурсів якості. Компанія гордо несе звання найбільшого виробника цвяхів в Західній Україні.

  ТОВ «Нейл» — сильне підприємство, стійке до коливань ринку. Значна частина зусиль компанії направлена на задоволення потреб вітчизняного ринку. За п'ятнадцятирічний період становлення і розвитку в якості виробника цвяхів у ТОВ «Нейл» з'явилась мережа постійних споживачів. Зовнішній ринок компанії в основному складається з споживачів Бельгії, Голландії, Франції, Італії, Німеччини, Польщі, Молдови, Словенії. Об'єм експорту складає приблизно 40 від продукції, що виготовляється.

  Основа успіху підприємства — орієнтація усіх спеціалістів компанії на задоволення потреб ринку. Менеджери компанії проводять роботу по вдосконаленню діючих та впровадженню нових методів роботи з клієнтами. Крім виробництва ТОВ «Нейл» займається реалізацією засобів кріплення, ручного та витратного інструменту, металопрокату, товарів господарської групи.

  На території України вже успішно працюють шість філіалів: м. Вінніця, м. Житомир, м. Мукачеве, м. Івано-Франківськ, м. Тернопіль, м. Львів.


 • Товары и услуги
  - Гвозди в ассортименте,
  - Гвозди винтовые,
  - Гвозди для паркета,
  - Гвозди для бетона.
 • Кратко об организации
  Компания Нейл, ООО из Житомира предлагает клиентам услуги и товары в сфере деятельности Металлы, сплавы.
  Организацию можно найти по адресу Украина,Житомирская область, Житомир,10001, Коммерческая 4 в Житомире.
  Связаться с контактным лицом компании Нейл, ООО по всем вопросам вы можете на web-странице http://90758.ua.all.biz, по номеру +380 (412) 340571.
Распечатать Редактировать данные компании Нейл, ОООНашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Житомирская область, Житомир г., Украина,Житомирская область, Житомир,10001, Коммерческая 4. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о Нейл, ООО

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Нейл, ООО. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации Нейл, ООО

QR-код с контактной информацией организации Нейл, ООО
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании Нейл, ООО, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.