ООО «БИОРЕСУРС», Общество с ограниченной ответственностью

Редактировать данные компании Общество с ограниченной ответственностью ООО «БИОРЕСУРС»Нашли ошибку? Вход для представителя ООО «БИОРЕСУРС», Общество с ограниченной ответственностьюЭто ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Житомирская область, Житомир г., ул. Ватутина 55, Житомир, 10029, Украина
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (412) 44-51-90
  +380 (412) 41-79-74
  +380 (412) 55-28-90
  +380 (96) 603-30-00
  +380 (63) 164-11-51
 • Сайты
  Официальный сайт ООО «БИОРЕСУРС», Общество с ограниченной ответственностью http://bioresurs.net
 • Описание

  ТОВ «Біоресурс» успішно працює на ринку України вже більше 12-ти років.


  Наша компанія займається пошиттям спецодягу та оптово-роздрібною торгівлею і пропонує якісну продукцію кращих виробників України, країн СНД та Європи за оптимальними цінами. Партнерські відносини з відомими виробниками і постачальниками дозволяють пропонувати продукцію з оптимальним співвідношенням ціна-якість. З моменту заснування підприємства і до сьогоднішнього дня основними принципами роботи залишаються надійність, якість продукції, оперативність виконання замовлень та індивідуальний підхід до кожного клієнта. А найголовніше — за ці роки нам вдалося здобути довіру наших клієнтів.
  Ведення послідовної економічної політики компанії, розширення напрямків діяльності дозволили зайняти гідну позицію на ринку. Досягнувши великих успіхів, ми не зупиняємось на місці, ми розвиваємось і рухаємось вперед. Ми вдосконалюємо свої можливості, розширюємо ассортимент продукції і підвищуємо рівень сервісу, таким чином, задовільняючи вимоги найвибагливіших клієнтів.
  За ці роки накопичено великий досвід роботи в цій сфері. Сьогодні ТОВ «Біоресурс» – сучасне підприємство, що динамічно розвивається, нам вдається задовільняти потреби підприємств різних галузей, оскільки ми пропонуємо широкий асортимент товарів:
  — електрогазозварювальне обладнання та матеріали;
  — сучасний спецодяг (в т. ч. і власного виробництва), спецвзуття, засоби індивідуального захисту;
  — гумотехнічні- та азбовироби;
  — електроізоляційні матеріали;
  — протипожежне обладнання;
  — абразивні матеріали;
  — метизи;
  — хімічна продукція;
  — лакофарбова продукція;
  — садово-огородній інвентар, господарчі товари та інструмент;
  — товари для відпочинку.
  Продукція, яку ми поставляємо, високої якості, гарантується заводами-виробниками, відповідає діючим в Україні стандартам та технічним умовам. Споживачами нашої продукції є промислові та сільськогосподарські підприємства, будівельні компанії, підприємства комунальної сфери, підприємства харчової промисловості та багато інших.
  Великі складські товарні запаси дозволяють нам задовільнити максимальний попит на нашу продукцію і гарантувати високу оперативність виконанню практично будь-яких замовлень. Співпрацюючи з різними транспортними підприємствами ми забезпечимо поставку продукції на Ваше підприємство в найкоротші терміни по всій території України.
  Тісна співпраця з основними виробниками є залогом конкурентних цін на весь асортимент товарів. Крім цього, ми готові надати значні знижки оптовим покупцям і постійним клієнтам.
  Ділові партнери компанії «Біоресурс» уже оцінили індивідуальний підхід до кожного клієнта, гнучку систему знижок, умови оплати.
  Компанія «Біоресурс» високо цінує і оправдовує довіру всіх наших клієнтів!
  Звернувшись до нас, Ви зможете максимально оперативно знайти оптимальне рішення питання щодо забезпечення свого виробництва необхідними матеріалами.
  Ми завжди відкриті для наших клієнтів і запрошуємо до плідної, взаємовигідної співпраці наших потенційних партнерів.

  Год основания:2000
  Количество сотрудников:11-50 человек
  Адрес:г. Житомир, ул. Ватутина 55
  Количество линий производства:2
  Реквизиты компании:Банківські реквізити
  Р/рахунок № 26000060521613 в ПАТ КБ «Приватбанк» м. Житомир
  МФО 311744 Код ЄДРПОУ 31049989
  ІПН 310499806088 Свідоцтво 100220574

 • Товары и услуги
  - Тент брезентовый (изготовление),
  - Кабель сварочный КГ 1*16,
  - Кабель сварочный КГ 1*10,
  - Сода кальцинированная,
  - Паста для рук "Авто-мастер",
  - Клемма масса 300А,
  - Электроды АНО-4И (Патон) д. 4мм,
  - Электроды ЦЛ-11 д.3, д.4,
  - Электроды Т-590 д.4, д.5,
  - Электроды УОНИ 13/55 (Патон) д. 4мм.
 • Кратко об организации
  Организация размещена в разделе «Производство резиновых изделий / Химическая промышленность» нашего справочника. Региональная принадлежность компании - Житомир и Житомирский район, Житомирская область, Украина. Компания Общество с ограниченной ответственностью ООО «БИОРЕСУРС» находится по адресу ул. Ватутина 55, Житомир, 10029, Украина в Житомире. Связаться с администрацией можно по телефонам +380 (412) 44-51-90, +380 (412) 41-79-74, +380 (412) 55-28-90, +380 (96) 603-30-00, +380 (63) 164-11-51. Официальный веб-сайт организации доступен по адресу http://bioresurs.net.
Распечатать Редактировать данные компании Общество с ограниченной ответственностью ООО «БИОРЕСУРС»Нашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Житомирская область, Житомир г., ул. Ватутина 55, Житомир, 10029, Украина. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о ООО «БИОРЕСУРС», Общество с ограниченной ответственностью

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании ООО «БИОРЕСУРС», Общество с ограниченной ответственностью. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации ООО «БИОРЕСУРС», Общество с ограниченной ответственностью

QR-код с контактной информацией организации ООО «БИОРЕСУРС», Общество с ограниченной ответственностью
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании ООО «БИОРЕСУРС», Общество с ограниченной ответственностью, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.