СП "Ком Райз", Совместное предприятие

Редактировать данные компании Совместное предприятие СП Нашли ошибку? Вход для представителя СП Это ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Житомирская область, Житомир г., ул. Баранова, 93, Житомир, 10012, Украина
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (67) 965-59-69
 • Сайты
  Официальный сайт СП http://sp-komrajz.uaprom.net
 • Описание

  Спільне підприємство "Ком Райз" є вітчизняним виробником хлібопекарного та сільськогосподарського обладнання з багатолітнім досвідом роботи.


  Спільне підприємство "Ком Райз" засновано в 1998 року. За роки своєї діяльності СП "Ком Райз" розширилось самє і розширило спектр пропонованої продукції, модернізував виробничі лінії та потужності, ввів нові технології. Сьогодні підприємство працює і нарощує обсяги виробництва та реалізації продукції.


  СП "Ком Райз" виробляє техніку для зерноочистки продуктивністю від 10 до 100 тонн на годину, а також механізми, які супроводжують зерноочистку: елеватори, норії, сепаратори, зерноочисні агрегати ЗАВ, вентилятори, пневмосепаратори, зернометачі, запчастини до зерноочисної техніки . Для деяких наших партнерів ми виготовляємо окремі вузли та комплектуючі за особливим замовленням. Наші інженери розробляють креслення необхідних елементів конструкцій, враховуючи доцільність та економічність їх випуску, кожна деталь виготовляється згідно певних Гостів, положень ДСТУ, з врахуванням можливості потужностей необхідних Вам машин.


  Споживачами продукції СП "Ком Райз" є сільськогосподарські підприємства, які вирощують зернові і зернобобові культури. Ми орієнтовани як на дрібні господарства, так і на потужних виробників зернових.


  Виробництво та надання послуг СП:


  Виробництво хлібопекарного обладнання (печі хлібопекарські ротаційні ПХР 240 (газ, електрічество, комбіновані).


  Виробництво зерноочисної техніки у заводських умовах та його гарантійне обслуговування (сепаратори БЦСМ — 25,50,100, пневмосепаратор Р-8-СДО-16, норії елеватори ковшові 25,50-100, будівництво ЗАВ під ключ з нуля, реконструкція, модернізація, перевірка на дефекти, запчастини в асортименті).


  Виробництво, ремонт та реконструкція діючих зернових комплексів


  Повна механічна обробка метала


  Виготовлення нестандартного устаткування з врахуванням бажання замовника

  Год основания:1998
  Количество сотрудников:11-50 человек
  Количество линий производства:5
  Сертификаты соответствия производства:Другие

 • Товары и услуги
  - Скальператор барабанный А1-Б32-О.
 • Кратко об организации
  Организация размещена в разделе «Сельскохозяйственная техника / Сельхозтехника и оборудование» нашего справочника. Региональная принадлежность компании - Житомир и Житомирский район, Житомирская область, Украина. Компания Совместное предприятие СП "Ком Райз" находится по адресу ул. Баранова, 93, Житомир, 10012, Украина в Житомире. Связаться с администрацией можно по телефону +380 (67) 965-59-69. Официальный веб-сайт организации доступен по адресу http://sp-komrajz.uaprom.net.
Распечатать Редактировать данные компании Совместное предприятие СП Нашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Житомирская область, Житомир г., ул. Баранова, 93, Житомир, 10012, Украина. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о СП "Ком Райз", Совместное предприятие

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании СП "Ком Райз", Совместное предприятие. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации СП "Ком Райз", Совместное предприятие

QR-код с контактной информацией организации СП
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании СП "Ком Райз", Совместное предприятие, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.