ТОВ "Автодозор", Товариство з обмеженою відповідальністю

Редактировать данные компании Товариство з обмеженою відповідальністю ТОВ Нашли ошибку? Вход для представителя ТОВ Это ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Житомирская область, Житомир г., м. Житомир, вул. Ватутіна, 61, Житомир, 10002, Україна
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (67) 411-51-55
  +380 (63) 349-74-24
 • Сайты
  Официальный сайт ТОВ http://avtodozor.uaprom.net
 • Описание

  Товариство з обмеженою відповідальністю "Автодозор" було створено як розробник програмних рішень для управління транспортом. Сьогодні Автодозор - це команда фахівців із створення і впровадження програмного забезпечення для супутникового моніторингу та охорони транспорту, контролю пального та спостереження за людьми.


  Зараз ми готові запропонувати наступні рішення для автоматизації транспортних процесів підприємств:


  • система GPS моніторингу транспорту і контролю палива DozoR Track;
  • охоронна GPS сигналізація DozoR Security;
  • система персонального моніторингу DozoR Mobile;
  • система контролю палива DozoR Fuel Control.

  За кілька років роботи наші рішення вибрали безліч компаній в Україні, серед яких підприємства різних напрямів діяльності: комунальні, сільськогосподарські, будівельні підприємства, кар'єри, вантажні та пасажирські перевізники, таксопарки та ін. І кожен з наших клієнтів, використовуючи програмні рішення DozoR, домігся значної економії витрат, поліпшення роботи персоналу, і в цілому, підвищення ефективності використання своїх ресурсів.
  За час співпраці з підприємствами різних сфер діяльності, ми набули великого досвіду у розробці програмних продуктів в області супутникових технологій від технічного завдання до готового рішення.
  Готовність і можливість реалізації подібних проектів, а також розуміння бізнес-процесів потенційних клієнтів, призвели до того, що за час роботи нами були створені три незалежних програмних рішення, реалізовано власне виробництво обладнання, а також організована служба технічної підтримки.
  Ми з ентузіазмом та інтересом зустрічаємо вимоги наших клієнтів, так як вони дозволяють нам рости і вдосконалюватися; ми не боїмося модифікувати та допрацьовувати наші продукти, щоб відповідати вимогам ринку. Відповідно, ми можемо сміливо стверджувати, що йдемо в ногу з потребами та інтересами клієнтів.


 • Товары и услуги
  - Радіотерминал DozoR Track GPS/GSM з датчиком рівня пального (з установкою),
  - GPS слежение,
  - Радиотерминал DozoR Track GPS/GSM с установкой,
  - GPS моніторинг,
  - Датчик уровня топлива,
  - Радіотерминал DozoR Track GPS/GSM з установкою,
  - Персональний трекер,
  - Датчик рівня пального,
  - Гальваническая развязка.
 • Кратко об организации
  Фирма Товариство з обмеженою відповідальністю ТОВ "Автодозор" из Житомира предоставляет заказчикам услуги и товары в направлении Промышленное оборудование.
  Находится по адресу м. Житомир, вул. Ватутіна, 61, Житомир, 10002, Україна в Житомире.
  Связаться с контактным лицом организации ТОВ "Автодозор" по интересующим Вас вопросам вы можете через сайт http://avtodozor.uaprom.net, с помощью телефонов +380 (67) 411-51-55, +380 (63) 349-74-24.
Распечатать Редактировать данные компании Товариство з обмеженою відповідальністю ТОВ Нашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Житомирская область, Житомир г., м. Житомир, вул. Ватутіна, 61, Житомир, 10002, Україна. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о ТОВ "Автодозор", Товариство з обмеженою відповідальністю

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании ТОВ "Автодозор", Товариство з обмеженою відповідальністю. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации ТОВ "Автодозор", Товариство з обмеженою відповідальністю

QR-код с контактной информацией организации ТОВ
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании ТОВ "Автодозор", Товариство з обмеженою відповідальністю, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.