ЗОЛОТОНОШСКАЯ ПАРФЮМЕРНО-КОСМЕТИЧЕСКАЯ ФАБРИКА, ОАО

Редактировать данные компании ЗОЛОТОНОШСКАЯ ПАРФЮМЕРНО-КОСМЕТИЧЕСКАЯ ФАБРИКА, ОАОНашли ошибку? Вход для представителя ЗОЛОТОНОШСКАЯ ПАРФЮМЕРНО-КОСМЕТИЧЕСКАЯ ФАБРИКА, ОАОЭто ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Черкасская область, Золотоноша г., Коммунаровская улица, 14
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (4737) 5-33-45
  +380 (4737) 5-32-51
  +380 (4737) 5-30-07
  +380 (4737) 5-23-27
  +380 (4737) 5-30-07
 • Сайты
  Официальный сайт ЗОЛОТОНОШСКАЯ ПАРФЮМЕРНО-КОСМЕТИЧЕСКАЯ ФАБРИКА, ОАО http://www.zlata.ua
 • Кратко об организации
  Организация размещена в разделе «Оборудование для изготовления рекламной продукции / Производственное и промышленное оборудование» нашего справочника. Региональная принадлежность компании - Золотоноша и Золотоношский район, Черкасская область, Украина. Компания ЗОЛОТОНОШСКАЯ ПАРФЮМЕРНО-КОСМЕТИЧЕСКАЯ ФАБРИКА, ОАО находится по адресу Коммунаровская улица, 14 в Золотоноше. Связаться с администрацией можно по телефонам +380 (4737) 5-33-45 , +380 (4737) 5-32-51 , +380 (4737) 5-30-07 , +380 (4737) 5-23-27 , +380 (4737) 5-30-07 . Официальный веб-сайт организации доступен по адресу www.zlata.ua.
Распечатать PDF-карточка компании Редактировать данные компании ЗОЛОТОНОШСКАЯ ПАРФЮМЕРНО-КОСМЕТИЧЕСКАЯ ФАБРИКА, ОАОНашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Черкасская область, Золотоноша г., Коммунаровская улица, 14. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать PDF-карточка компании

Отзывы о ЗОЛОТОНОШСКАЯ ПАРФЮМЕРНО-КОСМЕТИЧЕСКАЯ ФАБРИКА, ОАО

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании ЗОЛОТОНОШСКАЯ ПАРФЮМЕРНО-КОСМЕТИЧЕСКАЯ ФАБРИКА, ОАО. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

Вопросы

Задать свой вопрос

Шановні панове!
ТОВ «Кременчуцька міська друкарня» сьогодні по праву вважається одним з ключових гравців на поліграфічному ринку Кременчука і Кременчуцького району — і надає багаточисельним клієнтам...Показать полностью повний комплекс поліграфічних послуг.
Ми друкуємо – етикетки, бланки, листівки, візитівки, флаєра, буклети, брошури, календарі, журнали, книги, газети і тому подібне.
ТОВ "Кременчуцька міська друкарня" має великий досвід роботи в постачанні медичних інструкцій та листків-вкладишів, що підтверджується багаторічним плідним співробітництвом з корпорацією «Артеріум» та ПАТ «Київмедпрепарат» зокрема. Ми знаємо документацію та вимоги щодо якості даної продукції. Для друку медичних інструкцій та листків-вкладишів використовується папір найвищої якості фінського виробництва (проте, можливі варіанти за вимогою Замовника). Гарантуємо відповідність розміру інструкцій в межах ±0,2мм., конфіденційність в роботі та дотримання всіх термінів та умов, передбачених договором. Друкарня має всі технічні можливості для виконання вимог Замовника на умовах та по цінах, згідно домовленості.
Як приклад, наводимо таблицю орієнтовної вартості такої продукції з розбивкою залежно від розміру та тиражу. Також в таблиці наведено орієнтовні ціни на етикетку та упаковку.
Фахівці «Кременчуцької міської друкарні» здатні розробити і реалізувати будь-який, навіть найскладніший проект. Ми піклуємося про свою репутацію і докладаємо всіх зусиль, щоб виправдовувати чекання наших клієнтів.
Якісна рекламна продукція – це основа будь-якого бізнесу і можливість ефективно представити власну компанію в очах партнерів або клієнтів. Професіоналізм наших співробітників дозволяє максимально швидко і якісно виконати замовлення на листівки, флаєра, буклети, брошури, каталоги, візитівки та т. ін., незалежно від обсягу такого замовлення.
Упаковка з паперу і картону – один з найпопулярніших видів упаковки. Коробка з гофрованого картону відрізняється простотою виготовлення, оптимальним співвідношенням ціна-якість, надійністю і довговічністю. Додатково, коробка – це як мінімум 6 граней, на яких за допомогою хорошого дизайну створюється яскравий образ Вашої продукції та Вашої компанії в цілому. Наші фахівці можуть запропонувати виготовлення коробок на замовлення; розроблять дизайн упаковки будь-якої складності – від коробки для взуття до унікальної упаковки для ексклюзивних подарунків. Виготовлення коробочок, коробок і коробів – наш профіль. Ми не боїмося незвичайних замовлень!
Крім того, наша друкарня може запропонувати Вам друк різноманітної поліграфічної продукції: буклети, флаєра, листівки, плакати форматом від А3 до А1, брошури, журнали, каталоги, бланки, конверти з Вашою рекламою або логотипом, меню, блокноти, папки, календарі (кишенькові, квартальні, календар - «хатинка», перекидні, настінні), вітальні листівки, запрошення, візитівки, наклейки, посвідчення, пропуски, етикетки, виготовлення бланкової продукції, книги в твердій обкладинці, окремо палітурні роботи різного типу складності та таке інше.

Оптимальне співвідношення ціни, якості та термінів виготовлення, постійне розширення асортименту поліграфічної продукції та гнучка система знижок – це завдання, які ми вирішуємо на базі власної друкарні.
Для нас буде почесно мати ділового партнера в особі Вашого підприємства та ми готові прикласти для цього максимум зусиль!
Будемо вдячні за відповідь, з повагою
Лариса Павленко
ТОВ «Кременчуцька міська друкарня»
вул. Перемоги, 34 м. Кременчук Полтавська область 39605
+38 (05366) 3-62-54
+38 050-327-69-12
+38 067-627-69-12
наш сайт: www.kremdruk.com.ua
www.krempack.com.ua
e-mail: kremdruk@kremdruk.com.ua
e-mail: office@kremdruk.com.ua
e-mail: zbut@kremdruk.com.ua

Кременчуцька міська друкарня 14 мая 2014 (17:36)
Добавить комментарий
Закрыть Комментарий
3 + 7 =
Распечатать

QR-код с контактной информацией организации ЗОЛОТОНОШСКАЯ ПАРФЮМЕРНО-КОСМЕТИЧЕСКАЯ ФАБРИКА, ОАО

QR-код с контактной информацией организации ЗОЛОТОНОШСКАЯ ПАРФЮМЕРНО-КОСМЕТИЧЕСКАЯ ФАБРИКА, ОАО
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании ЗОЛОТОНОШСКАЯ ПАРФЮМЕРНО-КОСМЕТИЧЕСКАЯ ФАБРИКА, ОАО, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.